Lost Girl (Dívka odjinud) Linda Hamilton: Já se vrátím!

Linda Hamilton: Já se vrátím!

Linda Hamilton: Já se vrátím!

Tentokrát vám přinášíme rozhovor s Lindou. A jestli se vám zdá, že jsme z Lindy trochu na větvi, tak máte pravdu. Kdo by taky nebyl, že? :)


1 0
25.1.2014

TVG: Jaký byl po loňském roce návrat zpět k Lost Girl?

LH: Čekala jsem až se sem vrátím. Protože to minulý rok bylo bezvadné a věděla jsem, že budou chtít tuto postavu obohatit a dát mi více možností. Je to moje vysněná práce, doslova.


TVG: Jaké je Vaše začlenění do této série?

LH: Nevím, jestli si vzpomínáte, ale v minulé sérii mi usekli ruku! Takže nás nechali všechny dumat. A já na to: „Budu dělat s hákem?? Nikdy předtím jsem nedělala s hákem!“ Ale ta úžasná realita je, že mi nechali na můj pahýl dorůst novou ruku, což právě navozuje další sadu problémů v jedné scéně. Nepřehlíželi ten fakt, vypořádali se se skutečností, která přinesla několik komických momentů. Ale co se týče příběhu, tak je náhoda, že tu jsem. Protože teď jsem znovuzrozený lovec, což způsobilo, že jsem zkřížila cestu s znovuzrozencem co jde po Bo. Vypadá to na náhodu, ale znáte to, tahle postava má vždy svůj vlastní důvod.

TVG: Znamená to, že budete mít nějaké šílené, bojující-vlastní-rukou scény?

LH: Možná … s mačetou! (smích)

TVG: Většinu svých scén jste minulou sérii natáčela s Rachel. Budete v téhle sérii natáčet s Annou Silk?

LH: Budu! Natáčela jsem s Annou – právě teď jsme uprostřed fantastické scény. Natáčím i s Krisem, i když toho nemáme společného tolik. Nastoupíme spolu ale ve scéně. Takže to bude Rachel, Kris a Anna.

TVG: Vzpomínám si na Váš rozhovor minulý rok. Měla jste na sobě ty úžasné boty od Michaela Korse. Budete i teď mít na sobě podobný drsňácký ohoz?

LH: Rozhodně! (smích) Víte, litovala jsem ty boty! Vždy jsem takový (tankista) jako „Ne, ne, ne chci být vysoká!“ Musím stát vedle Rachel pro krista pána, takže musím nosit vysoké boty. Takže když mě varovali, že se jedná o nerovný terén, řekla jsem: „Žádné obavy!“ Řeknu Vám, můžu dělat všechny ty kousky, co po mě chtějí, ale jakmile se jedná chození ve vysokých podpatkách na štěrku, nastane agónie! (smích) Kdo to mohl tušit? Ty boty vypadaly senzačně, ale moje nohy už možná nikdy nebudou stejné!

TVG: Nechali Vás nosit „důchodky“? Protože jsem s nimi viděla Annu během scén na place.

LH: Víte, přeju si, abych si přinesla ty své. Protože zouvání bot je jedna věc, ale pak si ještě musím nazout kecky, což je sama o sobě stejně náročná práce. Příští rok si vezmu své „důchodky!“

TVG: Řekla byste, že je tahle mini role větší než ta v třetí sérii co se týče akčnosti? Protože tahle série se celkově zdá být v tomhle ohledu více intenzivní.

LH: Ano, tento rok jsou se svými scénáři více ambiciózní. Jsou tu delší dny, náročnější dny a je toho více v každém díle. Ale ani bych to nenazvala mini rolí. V minulé sérii to byla mini role, v této sérii je to opravdu dobrý materiál.

TVG: Je to součást příběhu!

LH: Mmm hmm! A doufejme, že to není konec příběhu. Příběh teprve začíná!

TVG: Jinak řečeno, určitě budete v budoucnu s Lost Girl pokračovat?

LH: Rozhodně! Tohle je to, co miluji – je to ostré, funky, silné a zábavné. Co jiného by si holka mohla přát?

TVG: Opravdu to je pro Vás ideální volba vzhledem k vašim předchozím rolím. Dávala jste Anně nějaké tipy jak být drsnou ženskou ikonou?

LH: Vůbec ne! Protože to by ode mne bylo arogantní. A ona má určitě své vlastní. Právě jsme uprostřed obrovské… fyzické scény. Ona mě popravdě srazila na zem a to jí vyděsilo! Neměla v úmyslu mě srazit a hned reagovala: „Ó můj, bože!“ a já na to „Věř mi. Zvládnu pád a ani nebudu mít modřinu!“ (smích)

TVG: Tohle léto jste navštívila Fan Expo, abyste propagovala nějakou Vaší další práci, přišel za Vámi někdo specificky kvůli Lost Girl?

LH: Ovšem! Fanouškovská základna je obrovská a tohle je přesně jejich zákoutí. Milostivě ke mně přišli a řekli, „V Lost Girl jste byla skvělá“ a já na to „Vážně? Tak to počkejte dokud neuděláme něco dalšího! Já se vrátím!“

Diskuze /2

Atenecka

Super rozhovor, moc děkuji za překlad. Tahle serie má 13 dílů?

#2 fandapcd
27.1.2014 | 0:02:06
fandapcd

#1 Atenecka: Není zač:) ano má 13 dílů :)

webmaster
27.1.2014 | 3:03:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců