Lost Girl (Dívka odjinud) Rozhovor s Rachel Skarsten

Rozhovor s Rachel Skarsten

Rozhovor s Rachel Skarsten

Představitelka Tamsin se nechala vyzpovídat. Dozvíte se, jak si užila svou první sérii v Lost Girl, co říká na nával fanoušků, jaké jsou její koníčky, ale také to, že navštívila Českou republiku.


1 0
23.6.2013

Představte si, že se připojujete k Lost Girl – svůdnému nadpřirozenému seriálu – v její třetí sérii, která už má svou usazenou a extrémně hlasitou fanouškovskou základnu, představujete si to? Pěsti lítají, lidé brečí po svých oblíbencích, že nedostávají dostatek prostoru kvůli nováčkovi, to bláznovství…ten horor! Zdá se, že jsme rvačky držely zkrátka tuto sérii a nejsme si naprosto jistí, jak to udělala (myslím, že na nás použila kouzlo z Fae), ale faktem zůstává, že když se Rachel Skarsten objevila na scéně, podařilo se ji nejen naštvat většinu loajálních fanoušků Lost Girl, ale také je přinutit, aby ji milovali. //// Ve druhé epizodě třetí série potkáváme Tamsin – krutou valkýru se schopností pro tajemno, a jako jeden z iracionálních fanoušků svého oblíbeného seriálu týden, co týden, pondělí (neděle) co pondělí (neděle), jsem také já jako ostatní sledující dospěla k milování nenávidění této holky. Nyní, potom, co jsem mluvila se Skarsten osobně, se cítím provinile za to, že jsem dávala její postavě na začátku co proto…ale není toto ta krása? Mít rád nenávist, a nenávidět milování. A po rozhovoru s tímto milým, laskavým a fenomenálním talentem, jsem se dozvěděla, že ti nejmilejší lidé mohou ztvárnit ty nejzlejších, nejkontroverznější postavy tak, že je milujete. Nyní k těm dobrým věcem, opravdovému důvodu, proč tu procházíte tímto příspěvkem, abyste dostali náhled na špatnou holku z Lost Girl. Jak víte, dostalo se mi cti hovořit s Rachel Skarsten. Hovořily jsme o možných nebo raději nemožných směrech, jakými by se mohl „Valkubus“ ubírat, zaujímá kontroverzní postoj k nikdy nekončící debatě o Dysonovi a Lauren a dokonce přiznává, že je také fanouškem!

Takže sjeďte dolů Faenatici, tady je rozhovor, který nebude chtít zmeškat…


McKenzie M: Pro začátek, ráda slyším, že se vrátíte do čtvrté série. Vím, že fanoušci jsou nesmírně nadšení, že uvidí více Tamsin. Kdy jste se dozvěděla, že budete v seriálu pokračovat i v další sérii?

Rachel Skarsten: Myslím, že to bylo někdy v půlce natáčení mé první série, kdy jsem začala vnímat náznaky od producentů a herců, že bych se mohla potenciálně vrátit zpátky a Jay se mnou trochu mluvil o nějakých svých nápadech na další sérii a Tamsinu postavu. Nicméně jsem nedostala žádnou oficiální nabídku k návratu až dokud jsme neukončili natáčení a série se nezačala vysílat.

MM: Přinesla jste čerstvou dynamiku do už tak dobře solidního seriálu. Je mezi Vámi a Tamsin něco podobného? Nějaké rozdíly?

RS: Tamsin je více v pohodě než já. (smích) A to o dost, o dost více. Myslím, že nakonec každá postava, kterou hrajete, ačkoli by si lidé přáli, aby byla mnohem více v pohodě, více dynamičtější a mnohem více dramatická a zajímavější. Myslím, že je tu vždy trochu personifikace určité postavy s tou Vaší. Miluji Tamsin humor. Myslím, že máme ten samý styl. Možná, že jsem ji dala trochu svého a ona mně trochu jejího. A myslím, že zápasí s věcmi a zřejmě tohle máme trochu společné a myslím, že to je pravdivé z hlediska lidských okolností.

MM: Teď, když už sérii hrajete tuto postavu, reagují na Vás fanoušci? Jsou reakce spíše pozitivní nebo se stále najdou nějaké negativní?

RS: Víte, když se objevily zprávy o nové postavě, našly se nějaké negativní reakce, ale ne nic strašně zlomyslného. Vím, že když milujete nějaký seriál a s ním i všechny postavy, tak váháte, zda-li chcete novou postavu nebo ne, protože to mění dynamiku seriálu a možná se právě tohoto lidé trochu obávali. Také se obávali, že pokud přijde nová postava, znamená to, že jedna z původních postav zemře, takže jsem dostala pár tweetů od lidí, kteří Tamsin v seriálu nechtěli. Když se poprvé objevila, lidé ji neměli opravdu rádi, což jsem očekávala, protože Jay Firestone mi řekl, „Lidé budou rádi nenávidět Tamsin. Budou ji nesnášet, tak jako ji budou rádi nesnášet.“ Takže jsem to očekávala, nicméně, krátce na to se mi začalo dostávat vřelého přijetí a nemyslím, že jsem dostala jeden jediný negativní tweet. Ačkoli, teď když jsem to řekla, určitě nějaký dostanu.

MM: Setkala jste se někdy s nějakými bláznivými fanoušky, ať už v normálním životě nebo na Twitteru?

RS: Když jsem se přidala k Lost Girl, nemyslím, že jsem opravdu věděla, jak silná a velká fanouškovská základna okolo seriálu opravdu je. Chci říct, slyšela jsem o Lost Girl, ale opravdu mě to „praštilo“, když měl seriál premiéru a stal se celosvětovým hitem číslo jedna na Twitteru. Myslela jsem, že je to bláznivé. Od té doby jsem v Los Angelse a pár lidí ke mně přišlo nebo mě tak trochu plácli po zádech se slovy, „Omlouvám se, normálně tohle nedělám, ale jste v Lost Girl, což je můj nejoblíbenější seriál a nikdy nezmeškám jedinou epizodu. Zavřu dveře a dívám se na můj seriál,“ a poté dodají „úplně sám.“ A vždycky si říkám, že je to tak trochu divné, ale přesto super. Ale nikdo opravdu nebláznil, ačkoli mi někdy lidé posílají tweet „Miluji Tě, napiš mi zpátky“ desetkrát za sebou.Takže to je taky trochu extrémní, ale vážím si té lásky.

MM: Lost Girl opravdu vylétla v USA hvězdnou rychlostí, co si myslíte, že činí tento seriál tak úspěšným v porovnání s dalšími nadpřirozenými dramaty jako The Vampire Diaries, Teen Wolf nebo Fringe?

RS: Myslím, že to, co činí Lost Girl tak speciální a odlišnou od ostatních seriálů, což je také jednou z věcí, na kterou lidé reagují a líbí se jim, je ten humor. Tolik postav, není to jen jedna postava, která chrlí jeden vtípek za druhým, celý seriál má humorný podtón . Rozšiřuje se s Bo, Kenzi a Tamsin a všemi těmi různými postavami, které jsou nejen inteligentní a nadpřirozené, ale rozdíl je v tom, že je tu humor a myslím, že to, že se neberete vážně, zatímco něco děláte vážně, je jednou ze speciálních věcí v Lost Girl.

MM: Jste v Lost Girl přirovnávána k Josephu Morganu, protože máte stejný dopad na fanouškovskou základnu jako on měl v The Vampire Diaries. Pokud ho neznáte, jedná se o herce, který přišel do The Vampire Diaries, „ukradl“ seriál a nyní má svůj vlastní spin-off. Co byste dělala, kdyby Tamsin dostala svůj vlastní seriál?

RS: (smích) Vlastní seriál Tamsin? No, zaprvé, jsem potěšená, děkuji. O tomhle jsem nevěděla a myslím, že vlastní seriál Tamsin by byl pohromou, abych byla upřímná, protože (zatímco se směje) ona sama je pohroma. Ale co bych dělala? No, zaprvé myslím, že by se mi stýskalo po ostatních; musela bych si vzít spoustu z nich s sebou. Souhlasila bych s tím. Miluji Tamsin. Lidé se Vás vždy ptají, jestli ráda hrajete tu a tu postavu. A občas ji rádi hrajete a občas ne. Ale Tamsin je opravdu silná žena. To je jednou z věcí, kterou u ní lidé komentují, a vždy říkám, že Jay Firestone opravdu miluje ženy. Píše tyto ženské postavy, které jsou tak drsné. A mít takovou příležitost pokračovat v hraní takové ženy, zvláště takového typu jakého je, víte, dvaceti něco letá holka, takové příležitosti se Vám jen tak nedostane.

MM: Abych si osvěžila paměť, znovu jsem se včera večer podívala na poslední díl série. Viděli jsme během konce série rozluštění postavy…myslíte, že to mělo co dočinění s vyjasněním citů k Bo? Byl celý tento subtext s Bo a Tamsin záměrný, vždyť se vlastně přiznala k tomu, že ji miluje, je to tak, nebo to je tak? (smích)

RS: Ano, no, je tu vlastně celý příběh o Tamsině podlehnutí Bo, který se začne rozuzlovat v další sérii, o kterém nemůžu nic prozradit. Ale je to opravdu velká historie a je to pro Tamsin hodně osobní, protože je Tamsin samozřejmě opravdu stará Valkýra, která se neustále reinkarnuje. Příběh začíná hodně dlouho před tím než se Bo narodila. Jsem natěšená za fanoušky až uvidí, co se stane.

MM: Spousta fanoušků je pro opravdový vztah mezi Bo a Tamsin, tyto postavy jsou si tak podobné a zároveň jsou rozdílné, byla byste pro, aby něco mezi nimi nadcházející sérii rozkvetlo…nebo se bojíte vzteku fanoušků Dysona a Lauren?

RS: (smích) Jo, ne. Lidé se mě na toto neustále ptají a vždy odpovídám, že v žádném případě. (smích). To je vlastně jedna z věcí, o které mi lidé tweetovali, že miluji Tamsin, ale že se nemá stavit do cesty Bo a Lauren, nebo něco podobného s Dysonem. A netoužím se dostat před rozjetý vlak. (smích) Myslím, že prozkoumání vztahu, ať už romantického nebo přátelského, s Bo by bylo rozhodně zajímavé, ale pokud se jedná o romantický, myslím, že to přenechám Lauren a Dysonovi.

MM: Kdo myslíte, že si padl na place s nejvíce lidmi do oka? Všichni v osazenstvu se zdají mít charakter. Dokážete každého z nich popsat jedním nebo dvěma slovy?

RS: Ano. Budu znít ohraně, ale je vážně pravda, že všichni jsou na mě strašně milí. Nikdy nevíte, do čeho jdete, když se do něčeho zapojíte a většinou ve třetí sérii se už všichni nesnáší a nebo jsou si všichni tak blízcí, že tu prostě není žádný způsob, jak se dostat mezi ty cool děti. A byli na mě tak, tak, tak, tak, tak super od prvního dne. Většina mých scén je s Annou Silk a Krisem Holden-Riedem a víte, co bych o nich tak řekla… měla jsem tu čest strávit hodně času s Annou, jak na place tak i mimo něj, a ona a její manžel Seth Cooperman mě tak trochu adoptovali v Los Angeles. A tak jsem se vídala s nimi a jejich miminkem, které je úžasné. Anna je opravdová osobnost. To je asi nejlepší způsob, jak ji popsat. Je jednou z nejmilejších a nejlaskavějších osob, kterou jsem kdy poznala. Je to jako bych byla do ní opravdu zamilovaná. No, možná opravdu jsem. (smích) S Krisem je zábava. Cítím, že když jsem s ním, tak jsme takoví parťáci a Kris je jedním z mých nejoblíbenějších lidí, se kterými si děláte legraci, protože bere všechno tak vážně. (smích) Ale zároveň je opravdu velkým bláznem. Ksenia Solo je neskutečně talentovaná. Ráda se dívám, jak pracuje. Měla jsem s ní dvě scény a někdy, když hrajete proti někomu takovému, tak si říkáte, že byste to měl vzdát, protože oni naprosto vedou celou scénu. Tak se cítím, když pracuji s Ksenií. Rick Howloand, Rick je prostě úžasný. Je hereckou třídou. K.C. Collins je to samé. Zoie Palmer, nejlepší způsob jak ji popsat, je vlastně jako opravdu cool dítě. S Annou o tom často mluvíme, že když jsme okolo Zoie, tak říkáme, „Bože, jsi tak strašně cool, chceme být jako ty!“ (smích) Je tak chytrá. Miluji je všechny. Mohla bych pokračovat donekonečna.

MM: Je tu pořád spousta záhad okolo Tamsin, pravé podstaty jejích schopností a jejího životního cyklu, co byste ráda viděla, aby Tamsin udělala se svými schopnosti ve čtvrté sérii?

RS: Tak trochu jsme zastihli Tamsin na konci jejího životního cyklu a byla tam reference o nového. Ráda bych prozkoumala Tamsiny schopnosti v jejích nejlepších letech. Myslím, že to bude spousta legrace. Protože je tak silnou ženou, silnou osobností a charakterem, a vidět její schopnosti, jak toto reflektují. Jsem opravdu nadšená.

MM: Vaše vtípky v Lost Girl se staly pověstnými, a po každé epizodě jsem dostala spoustu tweetů, abych udělala vyzváněcí tóny s Tamsin. Jaká byla Vaše odpověď na toto vyzváněcí šílenství? Dala byste někdy sama sebe jako vyzváněcí tón? Haha.

RS: (Smích). Vlastně jsem to viděla na Twitteru a nemohla jsem tomu uvěřit. Ani jsem nevěděla, že to je pravda, a poté, když jsem to slyšela. (smích) Bylo to tak divné. Je to jako jeden z těch neskutečných momentů. Dala bych si někdy sama sebe? Nejspíš ne, jednoduše protože by mě za to asi přátelé upálili. Ale jsem poctěná, že se to udělalo. Je to trochu divné, trochu bláznivé, že začnu mluvit vždy, když někdo dostane textovku. (smích) Doufejme, že to není něco z mého nadávání. (smích) Možná něco trochu milejšího.

MM: Kdyby byla Tamsin člověkem, jakým překážkám myslíte, že by čelila? Myslíte, že ta drsná osobnost, která si nebere nic k srdci, a pro kterou je známá, by zmizela?

RS: Ne, myslím, že by to bylo ještě horší, protože by byla tolik frustrovaná. Cítím, že tu byla spousta momentů tuto sezónu, kdy Tamsin opravdu zápasila, protože byla zvyklá chovat se určitým způsobem kvůli svým schopnostem, ale když je ztrácela, tak už se tak chovat nemohla a proto si myslím, že byla celou sérii tak podrážděná. Takže si myslím, že by byla ten nejpodrážděnější člověk na světě. MM: Koho byste ráda viděla hostovat a v jaké roli v další sérii Lost Girl?

RS: Páni, koho bych chtěla, aby hostoval? Dobrá otázka. Myslím, že jsem měla kliku s Lindou Hamilton. Nejsem si jistá, že se dá tohle přebít nejen kvůli tomu, kdo je v téhle branži, ale také jaká je jako osoba. Nevím. Zaskočila jste mě! Víte co? Kvůli starým časům řeknu Sarah Michelle Gellar, protože jsem byla obrovským fanouškem Buffy The Vampire Slayer a ráda bych ji poznala. Když Buffy skončila, byl to jeden z nejsmutnějších dnů v mém životě. Ráda bych tedy Sarah Michelle Gellar a mohla by hrát mou sestru valkýru, takže bych mohla mít každičkou scénu s ní. (Smích)

MM: Jaké jsou Vaše oblíbené seriály?

RS: The Walking Dead. Miluji, miluji The Walking Dead. Criminal Minds. Jsme s matkou posedlé tímto seriálem. Myslím, že jsme viděly každou epizodu. Začaly jsme na to koukat, protože jsem dělala se Shamerem Birds of Prey, takže když dostal nabídku na Criminal Minds, říkaly jsme si, že se na to musíme podívat, abychom Shemara podpořily a omrkly to. Opravdu mě to chytlo, tak jako všechny Law & Orders a Unsolved Mysteries. Chvíli se mi líbilo Chopped na Food Network, ale potom se ze mě stal vegetarián a rozhodla jsem, že už do toho nebudu tolik zažraná, protože jsem u toho vnímala, jak zabíjí všechna ta selátka.

MM: Kdybyste měla být zvířetem, jaké by to bylo?

RS: Slon, a to na sto procent.

MM: Co patří mezi Vaše koníčky?

RS: Miluji čmárání. Vždycky si čmárám. Hádám, že to nepatří mezi opravdové koníčky, ale je to něco, co dělám po většinu volného času. Ráda sleduji hokej. Podívám se na jakýkoliv tým kdykoliv. Minulý měsíc jsem byla v České republice a byl tam v hospodě zapnutý zápas a tak jsem přinutila kamaráda, se kterým jsem cestovala, abychom zašli dovnitř na pivo a koukali jsme na celou hru. On zas tak velký fanoušek hokeje není, ale já jsem docela velký. (smích) Co ještě? Chtěla bych říct něco super jako vaření, ale to by nebyla pravda.

MM: Fanoušek mě poprosil, abych se Vás zeptala na to, kdyby Lost Girl byl hokejový tým, jací herci by hráli jakou pozici?

RS: Opravdu?!

MM: Ano!

RS: No, já bych byla gólman, protože to je pozice, na které vždycky jsem. Myslím, že Ksenia by byla útočník, protože je malá a rychlá. Byla by tím hráčem, který by všechny obalamutil. Anna by byla obránce, protože mi vždycky kryje záda. Kris, nevím, co by byl Kris. Myslím, že by byl tím chlápkem, co má na starost skóre. (Smích) Zoie by byla tím silovým útočníkem s nálepkou „nezahrávej si se mnou.“ A K.C. a Rick by asi taky pravděpodobně byli útočníci. (smích) Nevím, tohle je těžké.

MM: Jakou radu byste dala svému 14letému já?

RS: Tak hloupě, jak to zní, když mi bylo 14, byla jsem zamilovaná do kluka, který byl na mě až moc cool. A roky na to se vrátil a pozval mě ven. Všeobecně se do věcí až moc ponořuji a chci, aby všechno vycházelo a myslím, že se zkusím řídit mou radou, kterou bych dala i svému 14letému já a to, abych žila a tolik se nestresovala věcmi a nestrachovala se o budoucnost a o to, aby vše bylo perfektní.

MM: Takže teď, myslím, že znám odpověď na další otázku, ale zeptám se na ni i tak. Apokalypsa zombie nebo invaze mimozemšťanů?

RS: Pane bože, no jasně, že apokalypsa zombie! (Smích)

MM: Zdá se, že většina lidí odpovídá apokalypsu Zombie, ale jedna osoba mi odpověděla invazi mimozemšťanů a tím mě uvedl do rozpaků a hned jsem se ptala na to, co to je?

RS: (Smích) Ačkoli jsem milovala ten seriál District 9, ale to jen protože jsem chtěla zachránit všechny ty mimozemšťany. Takže to není vlastně ani invaze.

MM: Oblíbená sladkost?

RS: Jaká je má oblíbená sladkost…no, určitě to není čokoláda. Nejsem na čokoládu. Myslím, že musím říct Sour Keys. Nebo víte co? Marcipán, ačkoli si nejsem jistá, jestli se to počítá jako sladkost.

MM: Tým Dyson nebo Team Lauren? Nebo snad Tým Tamsin?

RS: Tým Dyson.

MM: No to se na to podívejme!

RS: Pane bože. Myslím, že mě za tohle upálí.

MM: Všichni rozzlobení fanoušci „Doccubus“ si budou říkat „Co to děláš!?“

RS: Vím. Hrozné. Můj bože. Říkám si o to. Měla jsem říct, „Bez komentáře.“ Ale jo, myslím, že tým Dyson. A říkám to, protože je z Fae a myslím, že by si každý měl zvolit i v životě člověka bez podstatných a zděděných problémů, protože manželství už je o sobě i tak těžké. (smích) *

MM: Jaká je Vaše vysněná hostující role?

RS: Vlastně jsem nad tím tuhle přemýšlela a chtěla bych být v The Walking Dead, ale to je protože jsem tímhle seriálem posedlá. V jakém dalším seriálů bych chtěla hrát? Víte co…nejspíš CSI: Miami jen proto, že moje matka miluje toho chlápka, co hraje Horatia. Ráda bych je představila, protože se z ní pak stává bláznivý fanoušek. (smích)

MM: A z Vás je také někdy bláznivý fanoušek? Je tu celebrita, kterou -

RS: Jsem blázen do všech. Jsem okolo herců a celebrit již od svých pubertálních let a stále pokaždé, když vidím známou osobnost, se začnu chovat trapně a snažím se být v pohodě a přitom vypadám jako geek a nikdy neřeknu nic vhodného. I tak neřeknu nic vhodného, ale je to mnohem horší. Potkala jsem v Soho House Howieho Mendela a úplně jsem se zhroutila a můj kamarád na to odvětil, „Vždyť to je jen Howie Mendel!“ (smích)

MM: Máte znovuobjevený respekt pro fanoušky, když jste najednou v pozici, kdy na Vás lidé volají, „Ó můj bože, jste známá!“

RS: Popravě, vždycky jsem byla pokorná k lidem, kteří přijdou a řeknou něco milého. Nikdy jsem nerozuměla celebritám, kteří toto shledávají nepříjemným nebo, kterým se to nelíbí, nebo nejsou velkorysí. Protože podle mě to chce hodně kuráže jít k někomu, ale také to, že Vás lidé ujišťují v něčem, co je Vaší opravdovou vášní; to je tou nejlepší věcí. Když k Vám lidé přijdou s tím, že si váží Vaší práce, nebo že ji milují, to se asi nikdy nezprotiví. Miluji to a když ke mně někdo přijde a omluví se, tak mám chuť říct, „Jo, ne, ne, ne, nechcete se mnou strávit zbytek dne?“ (smích)

MM: Kromě Lost Girl, máte nějaké nadcházející projekty, o kterých byste ráda pověděla fanouškům? Nebo něco všeobecně…něja­ký vzkaz?

RS: Ano. Měla jsem tu čest pracovat na krátkém filmu s opravdu úžasným mužem Erwinem McManusem, který jsme natočili pro American Bible Society. Je to nádherný krátký snímek, který bude na Times Square a Washington Square a všude možně. Jmenuje se What Would You Do For Love (Co byste udělali pro lásku) a jsem na něj pyšná. Je to ten nejkrásnější krátký snímek. Ale co se ostatního týká, Lost Girl mi zabírá opravdu hodně času, což mi nevadí. A co se týká zprávy fanouškům…Myslím, že bych řekla, že jsem hluboce vděčná za to, jak mě podporují. Takže, děkuji.

Ne, děkuji Vám, Rachel, za úžasný rozhovor plný podstaty, smíchu a opravdu dobrého času. Pro více informací ohledně Rachel, navštivte její stranku RachelSkarsten­.com. Ujistěte se, že ji sledujute na Twitteru @RachieSkarsten, a řekněte ji jak moc milujete (nebo rádi nenávidíte) Tamsin!

[*] Tato odpověď byla předtím napsána jinak. Byla proto pozměněna, aby odpovídala slovům slečny Skarsten.

Překlad: Vercidlo


Diskuze /6

sedlo03

Tým Dyson!? bleurgh :xD. Super článek, díky za překlad

23.6.2013 | 22:35:04
fandapcd

Že jo Tým Dyson se mi taky moc nezamlouvá :D

webmaster
23.6.2013 | 22:53:54
AmyG

Tak to já jsem rozhodně pro Tým Dyson.

překladatel
24.6.2013 | 18:17:26
fandapcd

Já bych radši Tým Tamsin, ale uvidíme co se stane :D

webmaster
24.6.2013 | 18:43:29
AnettPLL

Tým Tamsin :D :D já bych v něm byla hned :D

4.8.2013 | 21:05:23
fandapcd

Snad to vyjde :D

webmaster
5.8.2013 | 2:34:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK