Lost Girl (Dívka odjinud) Zoie Palmer: Lauren je chytřejší než si sama myslí

Zoie Palmer: Lauren je chytřejší než si sama myslí

Zoie Palmer: Lauren je chytřejší než si sama myslí

Zoie nám v krátkém rozhovoru prozradila, jaké to je hrát Dr. Lauren Lewis a co si myslí o páru „doccubus“.


0 0
31.12.2013

Rachel: Jaký je Váš oblíbený aspekt vztahu Bo a Lauren?

Zoie: Asi to, jak je smysluplný. Když opomeneme, že se jedná o stejno-pohlavní vztah, je to prostě vztah jako každý jiný a na tom záleží. Je jedním ze vztahů, které jsou v televizi zobrazeny smysluplným způsobem. Jsem hrdá na to, že jsem součástí.


Rachel: Když mluvíme o smysluplnosti, vypořádáváte se s problémy docela dospělým způsobem.

Zoie: Naprosto. Myslím, že jejich vztah je podobný přátelství mezi Bo a Kenzi a vztahu mezi Bo a Dysonem – všechny jsou plny vrstev. Všechny vztahy v seriálu jsou plny vrstev, lidské a můžete se s nimi ztotožnit.

Rachel: Myslíte, že je tu něco, co vyvstává v jejich vztahu, protože se jedná o vztah mezi dvěma ženami a co nevyvstává v ostatních vztazích Bo?

Zoie: Ne. Myslím, že se jedná o vztah, který je upřímný a opravdový. Myslím, že je to, proč ho lidé mají rádi. Myslím, že každý na světě chce být viděn jako člověk a ne jako člověk, jenž je vysoký nebo malý, silný či hubený, homosexuální či heterosexuální.

Jde o vztah mezi těmito dvěma určitými lidmi a přináší do vztahu to, co by přinesli tyto jedinci – jiné dvě ženy by byly jiné, tak jako by byli jiní dva muži. Když mluvíme o faktu, že se jedná o dvě ženy, dělá to medvědí službu tomu, co se seriál snaží ukázat.

Rachel: Má dopad na Váš život to, že hrajete v televizi lesbu nebo všichni říkají: „Ok, jsi herečka.“?

Zoie: Jasně, naprosto. Ale také hraji doktorku.

Rachel: Byla jsem si naprosto jistá, že jste doktorka.

Zoie: To jsem. To je jednou z podobností mezi mnou a mou postavou. Je to stejné jako s každou jinou rolí. Nejste to opravdu vy, ale postava. Většina lidí je v pohodě, rozumí rozdílu. Jednou za čas lidé trochu překročí pomyslnou čáru, ale obecně jsou lidé docela v pohodě.

Rachel: Jaké myslíte, že je opravdové IQ doktorky Lauren?

Zoie: Myslím, že je vyšší než kdo kdy viděl. Určitě je chytřejší než si sama myslí. Je jednou z nejchytřejších postav na obrazovce.

Rachel: Jak se do takové role dostáváte? Máte ráda kontakt a jste velmi vtipná; jste velmi sarkastická a ona je tak trochu traumatizovaná, zoufalá a brilantní.

Zoie: Je velmi suchá a devastovaná. Každý týden se sejdeme, čteme skript a natáčíme v kuse, takže jste opravdu neustále v roli. Do role se dostanete a zůstanete v ní. Takže jsem nešťastná po šest měsíců.

Rachel: Jaké to je hrát neustále jednu postavu?

Zoie: Super. Má to své výhody i nevýhody. Jistým způsobem je to skvělé, protože opravdu poznáte, co se s vaší postavou děje uvnitř. Jindy zase naopak chcete hrát někoho jiného, což se nám trochu daří v této sérii.

Rachel: Víceméně jste pracovala na seriálech a filmech, které jsou více realistické. Jak se Vám líbí účast v nadpřirozeném seriálu?

Zoie: Je to úžasné. Hodně předstíráte, takže mi to připomíná mé začátky v divadle. Musíte hodně využívat svou představivost, hrajeme tak na takovém malém hřišti bláznovství. Je to skvělé.

Diskuze /2

rikksa

SUPER! Díky moc:)

1.1.2014 | 20:13:43
Werma

Super! :) díky za článek.

5.1.2014 | 21:47:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců