Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) S02E07: Evolution

S02E07: Evolution

S02E07: Evolution

John spojí síly se Smithovou, aby zjistil, co jim kapitánka tají a jaké nebezpečí jim hrozí. Will, Maureen, Adler a Robot se vydávají na strastiplnou cestu zpět na Resolute.

cz sk
24.12.2019
40 minut

Scénář: Daniel McLellan
Režie: Tim Southam

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Ta 40ti minutová stopáž tomu hezky svědčí. :)

29.3.2020 | 9:12:07
choudys

Na cestě zpět si Adler uvědomí spoustu věcí, které nakonec zachrání zajmutí WILLSARa, a pozná že není zas tak špatnej jak si myslel, i když má s jiným SARem hrozný zkušenosti. John se Smithovou udělaj nečekaně pěknej fígl.

Na Resolute se rozhoduje, při možném střetu se SARy z vesmíru o tom, že obětují hromadu lidí a zmizí bez nich. Bude WILLSAR zachraňovat situaci nebo se to vyvine úplně jinak než očekávám?

Ve scénáři už je míň děr, proto mé kladnější hodnocení.

4.1.2020 | 18:22:16
RedRose

proboha nezapojujte do deje tu kravu!!! vzdyt je to uplne smesne!! vsechny kolem zatykaji za pitomosti a z ni nakonec udelaji dulezitou?? to snad ne!! vse ostatni parada, ale ten sef kolem motoru se mi vubec nelibi…

30.12.2019 | 0:04:18
KevSpa

S Robotem to má hned jiné grády.

webmaster, korektor
29.12.2019 | 22:43:09
dannymoro58

Nevím, co k tomu říct.

redaktor
26.12.2019 | 13:34:07
Sugar1

Robinsons jsou opravdu problémová rodina a moc nevím, proč se otec tak nutně za pomoci Smith potřeboval dostat do střežené části, aby slyšel něco pro kapitána, na to že je to voják, mu rozkazy a poslouchání velitele nic neříkají. Také nevím, proč se se svým nápadem nesvěří velení, které v minulosti prokázalo tvárnost a rovnou jdou dělat vzpouru, ale budiž. . .jinak vzpouře fandím, současné velení se v každém díle snaží obětovat část posádky, tentokrát zhruba 80 % lidí, což je nepříjemné.

26.12.2019 | 7:11:41

Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 117×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás