Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Třetí dobrodružství bude pro rodinu Robinsonových poslední

Třetí dobrodružství bude pro rodinu Robinsonových poslední

Třetí dobrodružství bude pro rodinu Robinsonových poslední

Netflix do třetice umožní Robinsonovým doplout až na samý okraj vesmíru, avšak motory vesmírného korábu budou zažehnuty naposledy. Tvůrce seriálu Ztraceni ve vesmíru slibuje důstojné, až famózní zakončení, kterého se dočkáme v průběhu roku 2021. Připojíte se s námi na poslední let?

24 1
9.3.2020

Diskuze /2

choudys

První sérka byla patlanina, druhá se mi líbila víc, už kvůli tomu že si s ní víc pohráli. Zjistili totiž, že americkým způsobem natočené rodinné drama, i když z vesmíru, nikoho nenadchne. Těch je totiž jak sraček :). Doufám že to bude scifárna jak má být, a že se teda dozvíme, jak se SARové dostali do stavu: rodina Willa Smitha je důležitá.

10.3.2020 | 19:19:04
Raiden123

Hmm,sd tym ako sa miestami nezazivne vlecie ten pribeh a casovy odstup medzi vydanim jednotlivyh dielov,ani sa tomu nedivim,ze to chcu ukoncit.

Hmm,neviem, tento serial je tak 50:50 miestami… az premenlivo na iny pomer,no ak tomu daju rozumne zakoncenie tak ok,ale ak to bude mat pokracovanie s rozdielom jedneho i viac rokov,tak je to nic moc.Ale asi je lepsie nejake pokracovanie ako ziadne …

24.5.2020 | 21:04:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás