Lost in Space June Harris (Dr. Smithová)

June Harris (Dr. Smithová)

June Harris (Dr. Smithová)

Kriminálnice a prolhaná ženská, která se nelegálně vkradla na Resolute.

Sezóny 2
2018 - 2019

June Harris by nikdo nenazval nikým jiným než kriminálnící a psychopatem. Její komplikovaná minulost ji dovedla k činům, kterých později z celého srdce litovala. Aby se dostala z umírající Země, tak se zbavila své sestry Jessicy a ukradla jí identitu. Tímto se jí otevřela cesta k lepším zítřkům na vesmírné lodi Resolute.

Její podvod byl však později odhalen a rada ji zavřela do vězení, ze kterého později unikla během útoku mimozemšťanů na centrálu. Aby se dostala na cizí Jupiter, tak ukradla umírajícímu muži identitu a začala si přezdívat dr. Smithová, nebojácná a nápomocná psycholožka.


Tuto vymyšlenou pohádku ji uvěřil každý, koho potkala. Svou hrou na lhaní a manipulací nejvíce zasáhla rodinu Robinsonových, kteří tak málem přišli o svého milovaného otce. Na její stranu se také postavil robot, který kvůli ní zradil svého kamaráda Willa.

V originální televizní sérii ze šedesátek je dr. Smith mužská role.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
God of war

To je taková píča

12.10.2018 | 19:39:35
petka95

chorá kurv

30.9.2018 | 14:43:31

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás