Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) June Harris (Dr. Smithová)

June Harris (Dr. Smithová)

June Harris (Dr. Smithová)

Kriminálnice a prolhaná ženská, která se nelegálně vkradla na Resolute.

Sezóny 2
2018 - 2019

June Harris by nikdo nenazval nikým jiným než kriminálnící a psychopatem. Její komplikovaná minulost ji dovedla k činům, kterých později z celého srdce litovala. Aby se dostala z umírající Země, tak se zbavila své sestry Jessicy a ukradla jí identitu. Tímto se jí otevřela cesta k lepším zítřkům na vesmírné lodi Resolute.

Její podvod byl však později odhalen a rada ji zavřela do vězení, ze kterého později unikla během útoku mimozemšťanů na centrálu. Aby se dostala na cizí Jupiter, tak ukradla umírajícímu muži identitu a začala si přezdívat dr. Smithová, nebojácná a nápomocná psycholožka.


Tuto vymyšlenou pohádku ji uvěřil každý, koho potkala. Svou hrou na lhaní a manipulací nejvíce zasáhla rodinu Robinsonových, kteří tak málem přišli o svého milovaného otce. Na její stranu se také postavil robot, který kvůli ní zradil svého kamaráda Willa.

V originální televizní sérii ze šedesátek je dr. Smith mužská role.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Smallville

myslel jsem že po Joffrey a Ramsey z GOT nebudu nikoho nesnášet více, ale tohle je jiný kafe.

10.2.2020 | 20:55:08
FValek

Nejvíc mi na ní vadí to její protěžování, ona je prostě takové perpetum mobile na vše, cokoliv si usmyslí, to vyjde, jakýkoliv její plán vyjde, jakákoliv intrika, manipulace, blbost, náhoda, vše vyjde, přitom šance na to je jedna k nekonečnu a provedení je velmi primitivní, je to naprosto nereálná postava… tohle scénáristé přehnali.

30.12.2019 | 5:34:05
God of war

To je taková píča

12.10.2018 | 19:39:35
petka95

chorá kurv

30.9.2018 | 14:43:31

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás