Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Poslední 3 epizody

24.8. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E14: The New Man in Charge

S00E14: The New Man in Charge

sk
24.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E17: The End

S06E17: The End

sk
23.5. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E13: Lost: Final Journey

S00E13: Lost: Final Journey

sk

Poslední novinky

 • Jak to vypadá, když si pustíte Lost po 15 letech?

  Nedávno uplynulo 15 let od premiéry Ztraceni. A to je ta nejlepší doba si znova připomenout, jak seriál s časem zestárl. Jako velký fanda seriálu a zakladatel Lost.cz není můj odstup objektivní, ale pokud vás zajímá, jak se v mých očích proměnil, mrkněte na postřehy ze všech 6 řad.

  31 0
  21.11.2019 | 20:45ThomasDiskuze (31)
 • Jeden z představitelů stanice ABC připouští, že je otevřený návratu seriálu Ztraceni

  Jeden z nejslavnějších seriálů 21. století se možná nakonec dočká svého rebootu. Stanice ABC je této možnosti nyní otevřena.

  14 16
  6.2.2019 | 13:14XavikDiskuze (18)
 • Na ABC se zatím návrat na ostrov neplánuje

  Americká seriálová tvorba zažívá období revivalů a rebootů. Takže se zcela jistě nabízí otázka, jestli se opět vydáme na ostrov?

  10 10
  12.1.2018 | 18:181Bobesh1Diskuze (17)
 • 10 vzpomínek k 10. narozeninám Lost.cz

  Dnes, 18. listopadu, je to přesně deset let, co jsme spustili stránky Lost.cz. A to je ta nejlepší doba se ohlédnout a v deseti momentech si melancholicky zavzpomínat, co všechno jsme s webem prožili.

  34 0
  18.11.2015 | 20:49ThomasDiskuze (43)
 • Před pěti lety skončili Ztraceni. Kde jsou jejich hlavní herci dnes?

  Seriál, který změnil televizi, skončil před pěti lety. V noci 23. května 2010 stanice ABC odvysílala závěrečnou epizodu s názvem The End. My ji viděli až druhý den ráno, dá se říci „dnes“. Televizní tvorba se za tu dobu posunula ohromným směrem vpřed. Kam se ale posunuli seriáloví herci?

  30 0
  24.5.2015 | 19:03iHyiDiskuze (15)
 • Věděli tvůrci, jak skončí Lost?

  Javier Grillo-Marxuach je jméno, které většině diváků seriálu Lost asi moc neřekne. Ale ti nejtvrdší fandové ho znát budou, jako scenáristu jsme ho mohli vidět v úvodních titulcích po celou první a druhou sezónu. A teď o tom napsal vyčerpávající vzpomínkovou esej. A má pro vás i odpověď na zásadní otázku – věděli scenáristé od začátku, jak to celé skončí?

  23 1
  31.3.2015 | 15:00ThomasDiskuze (38)
 • Lost po deseti letech

  Dnes je to přesně deset let, co se odvysílal pilotní díl seriálu Ztracení. Dovolte nám proto malé ohlédnutí. Je to totiž datum, které je důležité i pro Ednu. Díky úspěchu seriálu vznikl web Lost.cz, když seriál končil, vznikla Edna.cz. Svět seriálu se také proměnil. Před deseti lety byly seriály ještě spíše zábava pro pár fanoušků. Dnes je to fenomén. Proč vlastně?

  14 0
  22.9.2014 | 22:00ThomasDiskuze (50)
 • Ztraceni od září na Prima Cool

  UPDATE: Vysílat se bude od 16.9 každý všední den od 17:40.

  Seriál Ztraceni se po letech vrací na české obrazovky. Na včerejší tiskové konferenci Primy bylo oznámeno, že od září bude odvysíláno všech šest řad na stanici Prima Cool. Poslední dvě série si tak odbudou opožděnou premiéru v celoplošném vysílání.

  Po počátečních zmatcích okolo použitého dabingu, kdy twitter kanál Coolu tvrdil, že bude použit novácký dabing, ovšem nevěděl, že odvysílali pouze čtyři řady, bylo potvrzeno, že dabing bude z AXN. Volba nebyla ani tak na Primě, ale na majiteli vysílacích práv, kterým je Disney a ten poskytl Primě právě dabing AXN, protože k dabingu Novy nevlastní práva.
  Vysílat by se mělo od pondělí do pátku, ještě jednou zopakujme, že už od září.

  Zdroje: Prima, dabingforum.cz

  4 0
  2.8.2013 | 11:41barahirDiskuze (16)
 • Kolikrát v seriálu zaznělo slovo LOST?

  Fanoušek seriálu FringeMusic109 se rozhodl zachytit každé slovo „lost“, které zaznělo v seriálu a sestříhal je do tohoto zajímavého videa.

  Jeho původním cílem bylo zjistit, zda toto slovo zaznělo v každé ze 121 epizod, když zjistil, že tomu tak není, bylo už pozdě přestat. :)

  Spočítáte, kolik „lost“ je v sestřihu? Další fanoušek napočítal 119 nebo 120.

  5 1
  23.8.2012 | 16:00barahirDiskuze (7)

  Thumbnail Play icon
 • Terry O´Quinn věděl o tom, že záhady zůstanou bez odpovědí, dvě série před koncem

  Představitel seriálového Johna Locka přiznal, že ho vůbec nepřekvapilo, že ne všechny záhady byly odhaleny před tím, než byl seriál Ztraceni ukončen v roce 2010.

  Konec Ztracených rozdělil fanoušky do dvou názorových táborů podle toho, jak se podle nich vypořádal – nebo nevypořádal – s mnoha záhadami a různými zákoutími v seriálu, které se nakonec ukázaly jako slepé uličky.

  Terry O´Quinn, který v seriálu hrál Johna Locka nebo také muže v černém v tomto téměř kultovním seriálu, řekl: „Byl jsem si vědom už asi okolo čtvrté série, že mají ve vzduchu příliš mnoho míčů, takže budou muset nakonec nechat pár z nich spadnou na zem. Ale nevadilo mi to.“

  Nejen, že mu to nevadilo, ale považuje Lost za fenomén a ani si nemyslí, že by jeho nový projekt s nádechem hororu 666 Park Avenue, dosáhl takových výšek jako právě Lost.

  „Myslím, že už nic takového, jako byli Lost, prostě nebude. Byl to jedinečný fenomén. Myslím, že bych na 666 Park Avenue nakládal příliš velkou zátěž, kdybych čekal, že se Ztraceným vyrovná. Na druhou stranu, znáte to, všechno je možné. Už jsem viděl věci, které si pozornost nezasloužily a přesto ji měly. A naopak. Takže od toho upřímně nic nečekám. Jsem připravený na nejhorší a zároveň očekávám jen to nejlepší.“

  666 Park Avenue je „mírně sériový“ psychologický horor, který se začne od 30. října vysílat na stanici ABC. Terry O´Quinn byl obsazen do jedné z hlavních rolí. Tuto sezónu jste ho mohli vidět také jako profesora historie a politika Arthura Manchestra ve sci-fi seriálu Falling Skies nebo jako mentora Steva McGarreta z krimiseriálu Hawaii Five O jménem John White.

  Autorka článku: Clear

  1 0
  21.8.2012 | 15:00barahirDiskuze (3)

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama