Lost (Ztraceni)
90/100 - 292×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Poslední 3 epizody

24.8. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E14: The New Man in Charge

S00E14: The New Man in Charge

sk
24.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E17: The End

S06E17: The End

sk
23.5. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E13: Lost: Final Journey

S00E13: Lost: Final Journey

sk

Poslední novinky

 • Lost aukce byla úspěšná

  Na někoho to může působit jako další ždímání peněz z nebohých fanoušků, fakt je ale ten, že aukce vybraných předmětů ze seriálu byla oznámena už dlouho předem. V nedělní aukci v Los Angeles nakonec nejvíc zabodovaly hlavně automobily – Dharma van stál kupce 47.500 dolarů, Hurleyho Camaro a Dharma jeep to dotáhly na 20.000 dolarů.

  V aukci se objevily také levnejší propriety jako například palubní lístky většiny hlavních postav, Jackův oblek, Lockeho kolečkové křeslo, Charlieho prsten a kytara, Danielův deník a další zajímavé věci.

  Update: Seznam věcí a jejich ceny můžete najít u Odiho, celková částka za všechny předměty byla nakonec zhruba 1,9 miliónů dolarů.

  0 0
  24.8.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • New Man in Charge - epizoda je venku

  O miniklipu, který má navazovat na události z konce seriálu, jsme psali už několikrát, naposledy, když někdo vynesl ven jeho podrobný popis. Původní, skoro dvanáctiminutový klip, měl vyjít na DVD/BR na konci srpna, ale piráti byli rychlejší a miniepizoda je venku už nyní.

  V klubu Download najdete první odkazy, na jednu z verzí už jsou i české Titulky. Aniž bychom prozrazovali něco víc z děje, tak s v něm dozvíte trochu jiné věci, než byly prozrazeny nedávno. Nečekejte nikterak vyčerpávající odpovědi, některé drobnosti ale jistě potěší.

  1 0
  7.8.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Zážiková hra Lost s mimořádnou slevou

  O zážitkové hře LOST jsme už několikrát psali, dokonce jsme i několikrát pořádali (přečtěte si report) a několikrát jste s ní mohli i soutěžit. Tentokrát vám přinášíme speciální možnost se jí zúčastnit za mimořádně výhodných podmínek – za polovinu obvyklé ceny. Pokud tedy chcete prožít den jako kdybyste byli na pustém ostrově, můžete se přihlásit a vyrazit za dobrodružstvím. Zvýhodněná cena platí ode pátku do pondělí včetně a je nutné upozornit, že se bude konat, jen pokud se podaří naplnit kvótu patnácti lidi. Neváhejte tedy a přihlašte svoje kamarády. ?

  Akci pořádají stejní lidé, se kterými jste se mohli setkat už dříve, registraci na akci ale probíhá na partnerském serveru Cupolis, kde se můžete přihlásit i na jiné akce (například masáže, wellness, adrenalinové akce) se speciální slevou.

  0 0
  6.8.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • New Man in Charge - detailní popis

  S blížícím se datem premiéry šesté sezóny na DVD a Blu-Ray prosakují „spoilery“ k novým klipům, které tam budou umístěny. Zcela speciální pozornost je upřena k videu nazvaném „New Man in Charge“, což má být zcela původní cca dvanáctiminutový minidíl mapující osudy Hurleyho a Bena na ostrově po událostech z konce šesté sezóny. To jsou už starší fakta – novinkou je podrobný obsah tohoto dílu. Pro případ, že si nechcete zkazit překvapení – nečtěte dále.

  Minidíl začne záběry na Bena, který míří k jedné stanici Dharma a lidem (ehm, jakým lidem?) uvnitř říká, že Dharma končí. Když se ho jeden z lidí zeptá, proč, odpoví mu pouze Ben, že je „nový muž ve vedení“. Další scéna zachycuje Hurleyho na pláži, už coby nového Jacoba (prý mluví jinak a neříká „Dude“). Přiběhne k němu Vincent a Hurley mu povídá, že se Walt vrátí na ostrov. Jak je toto možné ukazuje následující scéna, kdy vidíme Walta, už coby mladíka připravujícího se na studia. Přijde za ním Ben a přemlouvá ho, ať se s ním vrátí na ostrov. Dlouho se mu přemlouvání nedaří, až se nakonec Walt nechá přesvědčit tím, že musí na ostrově pomoci svému otci. A následně Walt zmizí.

  Protože detailní popis je popsán fanouškem v závěru velmi volně, můžeme jen doplnit, že na ostrově ještě uvidíme shledání Walta a Vincenta. A také se opět ukáže, že Hurley pořád vidí mrtvé lidi a tím mrtvým, se kterým se setká, nebude nikdo jiný než John Locke.

  DVD a Blu-Ray vychází v USA 24.8., očekávejte, že okolo tohoto data se klip objeví samozřejmě i na internetu ke stažení.

  0 0
  26.7.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Lost má 13 nominací na Emmy

  Dnes byly oznámeny na nejprestižnější televizní ceny a Lost, resp jeho poslední šestá série má pěkných 13 želízek v ohni. Ale podobně na tom byly i předchozí sezóny a kromě první neměl Lost na finálovém udílení už tolik štěstí. Uvidíme, zda se podaří překonat prokletí a získat alespoň více než jednu sošku za herecký výkon.

  V hereckých kategoriích je na rozdíl od posledních let žhavým favoritem Matthew Fox, ve vedlejších rolích už tradičně budou proti sobě stát Michael Emerson (Ben) a Terry O´Quinn (Locke). Překvapivá je nominace „hostující“ Elizabeth Mitchell (Juliet).

  V hlavní kategorii pro nejlepší drama seriál bude soupeřem Lostu například Dexter, True Blood nebo Mad Men. Lost dále získal nominace i za režii, scénář, střih (vše za epizodu The End), výprava (epizoda Ab Aeterno) či hudbu (Michael Giacchino) a ve dvou technických kategoriích – střih zvuku a mix zvuku (opět pro The End). Poslední nominací má mezi speciálními programy a to díky doprovodnému bonusu „Mysteries of the Universe“.

  Udílení cen Emmy proběhne 29. 8. 2010 v Los Angeles.

  0 0
  8.7.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Shop bude končit 16. července

  Příští pátek, tedy 16. července, budeme definitivně zavírat náš obchod s předměty. Máte tedy opravdu již poslední příležitost si něco objednat, pak už nebude možné vůbec přes nás nic koupit. Na skladě je aktuálně 6 druhů triček v některých velikostech a čepice ve dvou barvách. 16. července bude poslední den na objednání, shop se zavře o půlnoci, o víkendu budou expedovány poslední kusy. Každý, kdo si objedná, dostane od nás ještě 3 tužky Lost.cz zdarma. Více toho už na skladě opravdu není, všechno se za ty léta vyprodalo. Děkujeme za vaši přízeň a přejeme příjemné léto.

  0 0
  6.7.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Tři ceny Saturn pro Lost

  Včera se udílely v Los Angeles filmové a televizní ceny Saturn, kde si rozebraly sošky nejlepší sci-fi a fantasy počiny za uplynulý rok. Drtivou většinu cen (film, herci, režie, scénář) posbíral Avatar, na ostatní (Star Trek, Watchmen, District 9) zbyly jen drobky. V televizních kategoriích se mohl Lost radovat hned třikrát – získal cenu pro nejlepší televizní seriál, nejlepšího herce (Josh Holloway /Sawyer) a nejlepší DVD vydání (pátá série). Kompletní výsledky najdete například zde.

  0 0
  25.6.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Nová scéna z ostrova má název

  Jak už bylo dříve oznámeno, na DVD a Blu-Ray se objeví zcela nové záběry natočené exkluzivně právě pro domácí kina. Také už víme, že tyto scény budou zachycovat události na ostrově poté, co na něm Hurley převzal roli Jacoba a Ben se stal jeho „číslem 2“. Celý klip má trvat 11 minut a co je novinkou – bude se jmenovat The New Man in Charge (Nový člověk ve vedení). DVD a Blu-Ray vyjdou v USA 24. srpna, dá se očekávat, že se klip objeví velmi brzy po vydání i jinde…

  0 0
  24.6.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Seriál skončil, ale příběh pokračuje

  Je to přesně měsíc, co seriál Lost oficiálně skončil v USA šestou sezónou. Někteří byli nadšeni, někteří byli zklamání. Mnoha lidem bude určitě seriál chybět, chtěli by znát odpovědi na své otázky, chtěli by vědět, jak bude příběh dál pokračovat. Jak to bude vypadat nabídne jeden z čtenářů ve svém scénáři. Od příštího týdne se můžete těšit každý týden na jednu epizodu. Počítadlo na hlavní stránce je opět aktivní. Připravte se, ostrov znovu ožívá…

  Update 29.6.: Forma propagace jako oficialní pokračování byla nakonec zrušena, povídky si můžete přečíst na blogu uživatele JohnLennon. Odpočítávání ani propagace v novinkách či popisy epizod nebudou.

  0 0
  22.6.2010 | 0:00ThomasDiskuze (1)
 • Vyhlášení soutěže o DVD obaly

  Tak jako po každé sezóně, i po finálové jsme vyhlásili soutěž o nejlepší čtenářský DVD obal. Do soutěže se tentokrát přihlásilo mnohem méně lidí než posledně, nakonec jsme z došlých obalů vybrali dva vítěze – plasta (který navíc připravil celou sekci) a dále podobně jako minule, cenu získává i „oficiální“ dodavatel mnd. Dodatečně přidáváme také třetího vítěze – LostHuntera. Získávají DVD se seriálem. Blahopřejme. Ostatním čtenářům nabízíme pohled do kompletních galerií s DVD obaly.
  • 1. vítěz soutěže plasta s tématickým balíkem.
  • 2. vítěz mnd a jeho tématické obaly na všech šest sezón.
  • Dodatečný vítěz LostHunter a jeho série
  • Galerie obalů pro šestou sezónu od všech soutěžících
  • Archiv všech obalů ze soutěží
  0 0
  21.6.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama