Lost (Ztraceni) S02E22: Three Minutes

S02E22: Three Minutes

S02E22: Three Minutes

FLASHBACK – Hlavní postava: MICHAEL

cz sk
17.5.2006
14 670 000
44 minut

V bunkru po nešťastných událostech dochází k prvnímu jasnému plánu, co podniknout. Jasné je, že se musí naše parta vydat do tábora Druhých zachránit Walta, ale nemohou se shodnout, kdy mají vyrazit a kolik jich půjde. Michael navrhuje, ať jich jde co nejméně, mají tak šanci podniknout překvapivý a nenápadný útok.

Na pláží ostatní přivítávají zpět Michaela a připravují pohřeb Any Lucii a Libby. Charlie a Claire se opět o něco sblíží díky vakcíně, kterou Charlie našel a věnoval pro Claire a Aarona. Charlie také zažívá dvě zásadní věci – Eko se přesouvá do bunkru a přestává pracovat na kostelu, díky Vincentovi potom Charlie nachází zbytky drog v soškách Panny Marie. Všechny je vzápětí nahází do moře.

Zatímco Eko sedí v bunkru a stará se o odpočet, Michael přesvědčuje Jacka, Kate, Sawyera a Hurleyho, ať vyrazí jen oni, nikdo jiný. Sayidovi je podezřelé, proč to Michael dělá a Jackovi se svěří s podezřením, že Michael možná z donucení povede všechny do pasti. Jack začíná Sayidovi věřit.

Během probíhající pohřbu potom dochází k nečekané události. Na obzoru se znenadání objevuje malá plachetnice mířící k pobřeží…

FLASHBACK Hlavní postava: MICHAEL Poté co Michael prchl z bunkru, vydal se podle instrukcí, které získal od Walta skrz počítač, směrem k táboru Druhých. Je ale velice brzy zajat jedním z nich a přiveden do tábora, který ale vypadá velice nuzně a jedinou podivnou věcí je další bunkr střezený dvěma strážemi. Michaela vyslýchá zřejmě vedoucí skupiny – žena jménem Klugh, ale Michael nic neřekne. K obratu dochází až po týdnu, kdy žena Michaelovi vysvětlí, že jeden z nich (Henry) byl trosečníky zajat a pokud ho Michael dovede přivést zpět, on i Walt budou volní. Michael souhlasí, jen pokud uvidí Walta. To se tak stane (ale jen na tři minuty), pak je ovšem Michael nucen splnit podmínky a přivést také do pasti zpět k táboru čtyři z trosečníků – Sawyera, Jacka, Kate a Hurleyho…

INFO Režie: , Scénář: Vedlejší role: Tania Raymonde (Alexandra Rousseau), April Grace (Ms. Klugh), Michael Bowen (Pickett), Tania Raymonde (Alex), M.C. Gainey (Mr. Friendly),

ZAJÍMAVOSTI
 • Název „Tři minuty“ vychází z doby, kterou měl Michael k dispozici na to, být s Waltem.
 • Druzí znají jména trosečníků, včetně celého Sawyerova jména „James Ford“, které neznal ani Michael. Odkud ta jména asi znají?
ČISLA
 • 4 – Počet lidí, které má podle seznamu Michael přivést
 • 8 – Počet zásobníků medicíny, které dává Charlie Claire
PŘEZDÍVKY
 • „Captain Arab“ (kapitán Arab) pro Sayida
 • „Damn Grape Ape“ (postava ze seriálu The Great Grape Ape Show) pro Hurleyho
 • „Pippi Longstocking“ (Pippi punčochatá) pro Kate
 • „Red Beret“ („rudý baret“) pro Sayida
CHYBY
 • Seznam, který pálí Michael, je růžový, ale ve flashbacku vidíme, že mu Ben dal seznam na žlutém papíře. foto
HLÁŚKY


  Hodnocení

  Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
  tom99

  Konečně jsme se dozvěděli více o Druhých. I když spíše to vedlo k více otázkám…

  webmaster, grafik
  8.7.2020 | 10:18:17
  gladiator992

  Príbeh super ale tie časove skoky sú zbytočne komplikovane a zavádzajúce.

  15.8.2018 | 15:13:24

  Lost (Ztraceni)
  90/100 - 268×

  Lost(Ztraceni)

  Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

  USA | 2004 | Ukončeno
  vysílání
  6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
  žánr
  Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
  hrají
  Henry Ian Cusick (Desmond David Hume), Alan Dale (Charles Widmore), Kim Dickens (Cassidy Phillips), Zuleikha Robinson (Ilana Verdansky), Mark Pellegrino (Jacob), Clancy Brown (Kelvin Joe Inman), Tania Raymonde (Alex Rousseau), Michelle Rodriguez (Ana Lucia Cortez), Michael Emerson (Benjamin Linus), Sam Anderson (Bernard Nadler), Tracy Middendorf (Bonnie)

  Reklama

  Narozeniny

  Galerie

  Galerie

  Reklama

  Partneři