Lost (Ztraceni) S02E22: Three Minutes

S02E22: Three Minutes

S02E22: Three Minutes

FLASHBACK – Hlavní postava: MICHAEL

cz sk
17.5.2006
14 670 000
44 minut

V bunkru po nešťastných událostech dochází k prvnímu jasnému plánu, co podniknout. Jasné je, že se musí naše parta vydat do tábora Druhých zachránit Walta, ale nemohou se shodnout, kdy mají vyrazit a kolik jich půjde. Michael navrhuje, ať jich jde co nejméně, mají tak šanci podniknout překvapivý a nenápadný útok.

Na pláží ostatní přivítávají zpět Michaela a připravují pohřeb Any Lucii a Libby. Charlie a Claire se opět o něco sblíží díky vakcíně, kterou Charlie našel a věnoval pro Claire a Aarona. Charlie také zažívá dvě zásadní věci – Eko se přesouvá do bunkru a přestává pracovat na kostelu, díky Vincentovi potom Charlie nachází zbytky drog v soškách Panny Marie. Všechny je vzápětí nahází do moře.

Zatímco Eko sedí v bunkru a stará se o odpočet, Michael přesvědčuje Jacka, Kate, Sawyera a Hurleyho, ať vyrazí jen oni, nikdo jiný. Sayidovi je podezřelé, proč to Michael dělá a Jackovi se svěří s podezřením, že Michael možná z donucení povede všechny do pasti. Jack začíná Sayidovi věřit.

Během probíhající pohřbu potom dochází k nečekané události. Na obzoru se znenadání objevuje malá plachetnice mířící k pobřeží…

FLASHBACK Hlavní postava: MICHAEL Poté co Michael prchl z bunkru, vydal se podle instrukcí, které získal od Walta skrz počítač, směrem k táboru Druhých. Je ale velice brzy zajat jedním z nich a přiveden do tábora, který ale vypadá velice nuzně a jedinou podivnou věcí je další bunkr střezený dvěma strážemi. Michaela vyslýchá zřejmě vedoucí skupiny – žena jménem Klugh, ale Michael nic neřekne. K obratu dochází až po týdnu, kdy žena Michaelovi vysvětlí, že jeden z nich (Henry) byl trosečníky zajat a pokud ho Michael dovede přivést zpět, on i Walt budou volní. Michael souhlasí, jen pokud uvidí Walta. To se tak stane (ale jen na tři minuty), pak je ovšem Michael nucen splnit podmínky a přivést také do pasti zpět k táboru čtyři z trosečníků – Sawyera, Jacka, Kate a Hurleyho…

INFO Režie: , Scénář: Vedlejší role: Tania Raymonde (Alexandra Rousseau), April Grace (Ms. Klugh), Michael Bowen (Pickett), Tania Raymonde (Alex), M.C. Gainey (Mr. Friendly),

ZAJÍMAVOSTI
 • Název „Tři minuty“ vychází z doby, kterou měl Michael k dispozici na to, být s Waltem.
 • Druzí znají jména trosečníků, včetně celého Sawyerova jména „James Ford“, které neznal ani Michael. Odkud ta jména asi znají?
ČISLA
 • 4 – Počet lidí, které má podle seznamu Michael přivést
 • 8 – Počet zásobníků medicíny, které dává Charlie Claire
PŘEZDÍVKY
 • „Captain Arab“ (kapitán Arab) pro Sayida
 • „Damn Grape Ape“ (postava ze seriálu The Great Grape Ape Show) pro Hurleyho
 • „Pippi Longstocking“ (Pippi punčochatá) pro Kate
 • „Red Beret“ („rudý baret“) pro Sayida
CHYBY
 • Seznam, který pálí Michael, je růžový, ale ve flashbacku vidíme, že mu Ben dal seznam na žlutém papíře. foto
HLÁŚKY

  Hodnocení

  Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
  gladiator992

  Príbeh super ale tie časove skoky sú zbytočne komplikovane a zavádzajúce.

  15.8.2018 | 15:13:24

  Nábor: Piš pro Ednu

  Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

  Reklama

  Narozeniny

  Reklama

  Galerie

  Galerie

  Partneři