Lost (Ztraceni) S06E09: Ab Aeterno

S06E09: Ab Aeterno

S06E09: Ab Aeterno

FLASHBACK – Hlavní postava: RICHARD

cz sk
23.3.2010
8 990 000
46 minut

Na pláži řeší Jack, Hurley, Ilana, Ben, Sun, Frank a Richard co dál podniknou. Zdá se, že jediný, kdo by mohl vědět, co dál, je Richard – alespoň to tvrdí Ilana. Richard ovšem prohlásí, že nic neví a rozhodne se vydat do džungle. Hledá Muže v černém, aby využil jeho dávnou nabídku – přidat se na jeho stranu. Málem tak skutečně učiní, ale zasáhne Hurley, aby mu předal vzkaz od Richardovy mrtvé ženy Isabelle. Richard tomu uvěří a rozhodne se pomoci v tom, aby zabránili odejít Muži v černém z ostrova.

FLASHBACK Hlavní postava: RICHARD Richard (Ricardo) žil jako prostý člověk na Kanárských ostrov. Jeho žena ale těžce onemocněla a Ricardo se vydal v noci za doktorem, aby přivezl lék. Doktor, bohatý člověk, který si potrpěl na peníze, mu ale bez větší odměny odmítl pomoci. Začnou se prát a Ricardo doktora nešťastně zabije. Popadne lék, aby se vrátil rychle za svojí ženou, ale už je pozdě – jeho žena zemřela. Navíc těsně za ním dorazili stráže, aby ho zavřeli do vězení.

Ricardo míří na popravu. Kněz mu díky vraždě odmítne dát rozhřešení, místo toho Ricarda předvede před kapitána lodi mířící do Ameriky. Loď vlastní Magnus Hanso a dopravuje otroky do Nového světa, Ricardo se tak stává jedním z mnoha otroků na palubě lodi jménem Black Rock. Loď zastihne během plavby velká bouře, během noci je loď velkou vlnou vržena na neznámý ostrov, který střeží velká socha.

Ráno se začnou shromažďovat ti, kdo přežili. Kapitán chce zabít všechny otroky, aby zbylé zásoby stačili pro ně. Zabije všechny kromě Ricarda, protože když se k tomu chystá, tak okolo lodi začne řádit Černý kouř a všechny zabije. Ricarda „proskenuje“, ale nic neudělá. Ricardo se snaží marně dostat sám z okovů, ale nejde to. Po nějaké době se mu zjeví jeho žena a řekne mu, že jsou v pekle. A zase zmizí a to za zvuku Černého kouře.

Po další době se objeví Muž v černém a Ricarda osvobodí – ovšem pod podmínkou, že mu pomůže dostat se z ostrova. A musí také zabít člověka, kterého Muž v černém označil za Černý kouř a ďábla – Jacoba. Ricardo se vydá na pláž, aby Jacoba zabil, to se mu ale nepodaří. Místo toho mu Jacob řekne, co je Muž v černém zač a o co se oba dva snaží. Nabídne Ricardovi, aby se přidal na jeho stranu, na oplátku mu nabídne věčný život. Ricardo souhlasí. Muž v černém, který Ricarda následně potká, mu řekne, že se může kdykoliv přidat opět na jeho stranu.

INFO Režie: Tucker Gates, Scénář: Melinda Hsu Taylor & Greggory Nations Vedlejší role: Mark Pellegrino (Jacob), Titus Welliver (Muž v černém), Mirelly Taylor (Isabella), Steven Elder (Jonas Whitfield), Juan Carlos Cantu (otec Suarez), Jose Yenque (doktor), Izzy Diaz (Ignacio), Davo Coria (sluha), Santiago Montone (vězeň), Sonya Masinovsky (ruská sestra)

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rudla333

Nejlepší epizoda seriálu!

28.1.2014 | 20:55:13

Lost (Ztraceni)
90/100 - 268×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Henry Ian Cusick (Desmond David Hume), Alan Dale (Charles Widmore), Kim Dickens (Cassidy Phillips), Zuleikha Robinson (Ilana Verdansky), Mark Pellegrino (Jacob), Clancy Brown (Kelvin Joe Inman), Tania Raymonde (Alex Rousseau), Michelle Rodriguez (Ana Lucia Cortez), Michael Emerson (Benjamin Linus), Sam Anderson (Bernard Nadler), Tracy Middendorf (Bonnie)

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři