Lost (Ztraceni)
90/100 - 292×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Terry O´Quinn věděl o tom, že záhady zůstanou bez odpovědí, dvě série před koncem

Terry O´Quinn věděl o tom, že záhady zůstanou bez odpovědí, dvě série před koncem

Představitel seriálového Johna Locka přiznal, že ho vůbec nepřekvapilo, že ne všechny záhady byly odhaleny před tím, než byl seriál Ztraceni ukončen v roce 2010.

Konec Ztracených rozdělil fanoušky do dvou názorových táborů podle toho, jak se podle nich vypořádal – nebo nevypořádal – s mnoha záhadami a různými zákoutími v seriálu, které se nakonec ukázaly jako slepé uličky.

Terry O´Quinn, který v seriálu hrál Johna Locka nebo také muže v černém v tomto téměř kultovním seriálu, řekl: „Byl jsem si vědom už asi okolo čtvrté série, že mají ve vzduchu příliš mnoho míčů, takže budou muset nakonec nechat pár z nich spadnou na zem. Ale nevadilo mi to.“

Nejen, že mu to nevadilo, ale považuje Lost za fenomén a ani si nemyslí, že by jeho nový projekt s nádechem hororu 666 Park Avenue, dosáhl takových výšek jako právě Lost.

„Myslím, že už nic takového, jako byli Lost, prostě nebude. Byl to jedinečný fenomén. Myslím, že bych na 666 Park Avenue nakládal příliš velkou zátěž, kdybych čekal, že se Ztraceným vyrovná. Na druhou stranu, znáte to, všechno je možné. Už jsem viděl věci, které si pozornost nezasloužily a přesto ji měly. A naopak. Takže od toho upřímně nic nečekám. Jsem připravený na nejhorší a zároveň očekávám jen to nejlepší.“

666 Park Avenue je „mírně sériový“ psychologický horor, který se začne od 30. října vysílat na stanici ABC. Terry O´Quinn byl obsazen do jedné z hlavních rolí. Tuto sezónu jste ho mohli vidět také jako profesora historie a politika Arthura Manchestra ve sci-fi seriálu Falling Skies nebo jako mentora Steva McGarreta z krimiseriálu Hawaii Five O jménem John White.

Autorka článku: Clear

1 0
21.8.2012

Zdroj: Nova, ABC, AXN, JOJ

Diskuze /3

JackIsBest

díky za článek :) fajnové, mám rád Terryho

22.8.2012 | 10:31:44
ztraceni815

Fajnové,kurde :D

22.8.2012 | 19:09:27
bubija

Clanek potesil…jinak ve Falling skies mi ale do te role vůbec nesedel mozná i proto ze tam hraje povahove uplne jinou roli nez v LOSTu

23.8.2012 | 21:57:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama