Lost (Ztraceni)
90/100 - 292×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Boone Carlyle

Boone Carlyle

Zvídavý mladík, který miluje svou nevlastní sestru.

Sezóny 4
2004 - 2010

Známá fakta

Když bylo Booneovi deset, vzala si jeho matka otce Shannon, ke které vždy choval více jak bratrské city. Shannon to ví a jednou toho také zneužije, když spolu se svým tehdejším přítelem Boonea a jeho bohatou matku finančně podvedou. Přesto nakonec skončí v slzách i Shannon a s Boonem se dokonce jednou vyspí. Boone pracoval dříve jako záchranář, poté se nechal zaměstnat ve firmě své matky, která organizovala svatby.

(Boone se zařadil mezi postavy, které na ostrově brzy zemřely. Foto: ABC)

Na ostrově

Bouřlivý vztah mezi Boonem a Shannon pokračuje i na ostrově, Shannon se snaží Boonea ignorovat. Dost se odcizí – zatímco Shannon se důvěrně seznámí se Sayidem, Boone a Locke se neustále vydávají na výpravy do džungle, aby lovili divočáky. Při jedné z výprav narazí na tajemný poklop, jeho marné otevření vyústí až v nehodu, kdy Boone spadne z útesu spolu s troskami na ostrově nalezeného letadla. I přes velkou Jackovu snahu Boone umírá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Parádny.

12.10.2020 | 21:54:20

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama