Lost (Ztraceni)
90/100 - 287×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Diane Janssen

Diane Janssen

Kateina matka.

Sezóny 4
2005 - 2008

Známá fakta

Diane otěhotněla s mužem jménem Wayne, se kterým měla Kate, ovšem nikdy jí to neřekla a vychovávala Kate se Samem Austenem. Když Kate zjistila, že její pravý otec je Wayne a nechala ho vybouchnout s celým jejich domem, Diane oznámila na policii, že to byla její dcera. O nějaký čas později ji navštívila Kate s otázkou, proč ji práskla. Odpověděla jí, že přes všechno to špatné ho milovala a ona ho chladnokrevně zabila.

(Diane byla problémová matka. Foto: ABC)


Budoucnost

V budoucnosti se dozvídáme, že Diane zbývá už jen šest měsíců života a svědčí proti Kate. Přichází s nabídkou, že když uvidí vnuka (Aarona), nebude proti ní svědčit. Kate odmítne, ale Diane stejně nesvědčí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brutaleric

Klasickej případ, kdy je ženská nenapravitelně zmanipulovaná týrajícím mužem. Kate to všechno udělala pro ní a ona se své dcery na oplátku vzdá. Jako matka ukázkově selhala.

8.12.2019 | 0:31:11

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama