Lost (Ztraceni)
90/100 - 289×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Edward Mars

Edward Mars

Policista, který zatknul Kate.

Sezóny 4
2004 - 2010

Známá fakta

Edward byl v patách Kate od začátku, když zabila svého biologického otce, Waynea. Sice ji zadržel, ale Kate mu utekla a on jí poté několik let naháněl. Málem ji znovu dopadl, když se Kate dala dohromady s Cassidy, věděl také o jejím manželství. Kate se mu podařilo dopadnout až v Austrálii, kde jí zradil místní farmář.

(Edward Mars byl na tom špatně hned od ztroskotání. Foto: ABC)

Na ostrově

Šerif byl těžce zraněn ještě před samotnou havárií, když mu hlavu rozbilo zavazadlo. Na ostrově se potom několik dní trápil v obrovských bolestech, ani velká snaha Jacka ho nezachránila. Než zemřel, řekl Jackovi o minulosti Kate. Když jeho bolestivé výkřiky přesáhly únosnou mez, snažil se ho Sawyer usmrtit, ale při výstřelu se správně netrefil. Jack ho poté musel usmrtit jinak. O jeho kufřík plný zbraní se následně vedlo několik soubojů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama