Lost (Ztraceni)
90/100 - 289×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Eko

Eko

Nábožensky založený člověk.

Sezóny 2
2005 - 2006

Známá fakta

Když byl Eko malý, přijeli do jeho vesnice členové nigerijské guerilly a on musel s nimi odjet, aby zachránil před neradostným osudem svého mladšího bratra Yemiho. Po letech se znovu setkávají – Eko je už v té době obávaný diktátor, zatímco Yemi se stal knězem. Ke své poslední akci potřebuje Eko pomoc Yemiho, akce málem vyjde, jenže letadlo nabere jen drogy a Yemiho, Eko zůstává v zemi. Zdrcený osudem bratra se vrací do jeho kostela a snaží se nalézt svoje nové poslání coby kněz. Jenže před svojí minulostí neuteče, a tak po jednom krvavém boji musí opět prchat. Coby kněz působí jeden čas i v Austrálii.

(Eko neměl vůbec lehký život. Foto: ABC)

Na ostrově

V zadní části letadla byl Eko jedním z mála, který přežil havárii a následný útok Druhých. Když jednoho z nich zabil, vzal na sebe trest v podobě 40 dní nemluvení. Projeví se až po spojení obou skupin, kde především s Lockem zkoumají své do jisté míry podobné názory a objevují věci pod poklopem. Eko se také snaží pokračovat ve své kněžské praxi na ostrově, pokřtí Aarona a s Charliem společně staví kostel. Jenže před osudem není záchrany – Eko na ostrově nachází letadlo, které kdysi použil jeho bratr k útěku. Snaha vypátrat tajemství ostrova a poučit se z minulosti je marná – Eko je při druhé konfrontaci s Monstrem zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Spociatku som si ho oblubil, vyzeral byt ako rozumna, ale tajuplna postava. No potom mal neustale halucinacie, vsade videl len svojho brata, tiez pre mna nepochopitelne trval na pokracovani zadavania cisel. Proste sa nevyvijal smerom aky som ocakaval a zhnusil sa mi

30.3.2021 | 9:57:22
Pepe891

Veľmi zaujímavá a záhadná postava škoda že nedostal viacej priestoru.

21.5.2013 | 17:22:30
Pepe II Dragon

Jeden s tých čo boli posadnutý ostrovom.Velmi som ho nemusel ale sem tam povedal niečo múdre.

29.2.2012 | 23:44:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama