Lost (Ztraceni)
90/100 - 283×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

falešný John Locke

falešný John Locke

Muž v černém, akorát nyní se známým obličejem.

Sezóny 1
2010 - 2010

Známá fakta

John Locke patřil mezi pasažéry letu 815, ale později v příběhu zemřel. Jakmile se však na ostrov dostal podruhé, zmocnil se jeho těla Muž v černém.

Ostrov

Po ztroskotání letu 316 je Locke náhle mezi trosečníky, sice v obleku z rakve, ale jinak podle všeho živý. Vypadá to, že se při „zmrtvýchvstání“ dověděl mnoho informací o ostrově a podle toho se také chová. Později se ale dovídáme, že Lockeovo mrtvé tělo je v bedně, opatrované Ilanou a jejími lidmi. „Falešný“ Locke, který chodí po ostrově, je „vtělením“ monstra (černého kouře) a Muže v černém, dávného obyvatele ostrova, Jacobova tajemného soupeře, který Jacobovi kdysi dávno slíbil smrt.


(Foto: ABC)

Locke zavede Bena do podzemí chrámu, kde je Ben „souzen“ monstrem. Poté se ujímá vůdcovství u Druhých. Nejprve pošle Richarda na pomoc sám sobě do minulosti a poté se se všemi Druhými vydává za Jacobem, aby jej mohl zabít. K tomu využije Bena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama