Lost (Ztraceni) Miles Straume

Miles Straume

Miles Straume
Sezóny 3
2008 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Miles je synem dharmského vědce Pierra Changa, jako dítě nějakou dobu žil na ostrově. Jeho otec údajně rodinu opustil. Miles dovede komunikovat s mrtvými, čímž si velmi slušně vydělával. Přestože jeho chování není zřejmě zcela upřímné, zřejmě opravdu disponuje určitými nestandardními schopnostmi.


NA OSTROVĚ

Byl nalezen jako druhý ze záchranářů, od začátku se profiloval jako ten, kdo tvrdě chce jít proti ostrovanům. Když ho Sayid vyměnil u Bena za Charlotte, zůstává jako vězeň Locka a je nucen prozradit, proč tu je – aby dostal Bena. Benovi se ale svěří, že ho podplatí, nikomu neřekne, že ho našel. Jeho plán ale nevyjde a když zaútočí lidé z lodi, stává se už vedlejší postavou. V okamžiku „přesunutí“ ostrova se nachází na pláži.

Díky svým schopnostem nachází mrtvou Rousseau a Karla, po časových posunech pak detekuje čtyři mrtvé americké vojáky. Po Charlotte je druhým trosečníkem, kterému začne téci z nosu krev. Daniel tvrdí, že to může souviset s délkou pobytu na ostrově, Miles ovšem odporuje, že je na ostrově teprve pár dní. Když časové posuny skončí, dostává se Miles s ostatními „cestujícími časem“ do 70. let a přidává se k Dharmě. Působí jako člen ochranky, jejímž velitelem je Sawyer. Je zasvěcen do některých tajných operací („úklid“ mrtvého dělníka od stanice Orchid). Poznává své rodiče a dokonce i sám sebe v dětském věku, s otcem ale nechce navázat kontakt.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Verný Sawyerov parťák.

12.10.2020 | 21:58:11
Pepe II Dragon

Je súčasťou seriálu od 4 série ale pre mňa nepodstatná postava.

29.2.2012 | 22:54:10

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři