Lost (Ztraceni)
90/100 - 289×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Muž v černém

Muž v černém

Záhadná ostrovní bytost s nekalými úmysly.

Sezóny 2
2009 - 2010

Známá fakta

Muž v černém představuje záhadnou bytost, která se vyskytuje na ostrově. Trosečníkům se zjevuje v několika podobách, nejčastěji jako Monstrum, tedy černý kouř, který je napadá. Kromě toho se trosečníkům prezentoval i jako falešný John Locke.

Údajně jde o jednoho z nejstarších obyvatel ostrova. Dříve býval obyčejným mužem, ale ostrov ho proměnil na kouřové monstrum, které představuje samotné zlo. Jeho bratrem je Jacob, který naopak představuje dobro.

(Pravá podoba Muže v černém byla odhalena až ke konci seriálu. Foto: ABC)

Na ostrově

Muž v černém žil v době existence Římské říše, přičemž se narodil přímo na ostrově. Zde žil mezi dalšími trosečníky a pokusil se tu získat sílu světla, aby se mohl dostat pryč. Jeho adoptivní matka mu však zhatila všechny plány, a tak ji ze vzteku zavraždil. To se nelíbilo jeho bratru Jacobovi, a tak proti němu poštval sílu ostrova, která ho proměnila v kouřové monstrum.

Následná staletí spolu Muž v černém a Jacob neustále bojovali, klíčem k ukončení jejich roztržky se měli stát cizinci, které na ostrov neustále lákali. Bratři se totiž nemohli vzájemně zabít, a tak k tomu potřebovali pomoc někoho cizího. Muž v černém nakonec celý konflikt vyhrál, protože Jacoba nepřímo zabil, ale nepovedlo se mu uprchnout z ostrova, protože mu v tom zabránili trosečníci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama