Lost (Ztraceni)
90/100 - 289×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Noor Nadia Abed Jazeem

Noor Nadia Abed Jazeem

Sayidova blízká přítelkyně.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Nadia byla Sayidova kamarádka z dětství, se kterou se později Sayid už nestýkal. Setkal se s ní až tehdy, když byla zatčena a Sayid byl nucen z ní dostat informace. Nadia ale nepodlehla a měla být popravena. Sayid ji nakonec pomáhá utéct. Po jejím útěku se Nadia také setkává s Charliem a Lockem.

(Nadia si sice vzala Sayida, ale jejich vztah jim nevydržel moc dlouho. Foto: ABC)

Budoucnost

Po návratu Sayida z ostrova ho Nadia vyhledá a vdá se za něj. Jejich manželství ale netrvá dlouho – Ishmael Bakir, jeden z Widmoreových spojenců, Nadiu zabíjí. Po této události se Sayid rozhodne pracovat pro Bena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama