Lost (Ztraceni) Sun-Hwa Kwon

Sun-Hwa Kwon

Sun-Hwa Kwon
Sezóny 6
2004 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Sun se narodila v rodině bohatého průmyslníka, pana Paika. To jí automaticky předurčovalo k tomu, aby si vzala stejně bohatého manžela, její otec jí vybral jistého Jae Lee. V pravý čas se ale ukáže, že ani on se nechce ženit pro peníze a tak ze svatby sejde, Sun následně potkává Jina, do kterého se zamiluje a později se za něj provdá. Po svatbě musí čelit tvrdé pravdě (Jin jí zatajil z jak chudých kořenů pochází) a vydírání (Jinova matka – o které on nemá tušení – se snaží rodinu Sun vydírat), musí tedy požádat otce o půjčku. Na oplatku její otec chce Jina pro své obchody. Sun později nelibě nese, jak se její manžel během práce změnil a proto se rozhodne ho opustit. Učí se anglicky díky Jae Lee. Naplánovaný útěk během obchodní cesty z Austrálie si ale nakonec rozmyslí.


NA OSTROVĚ

Svoji znalost angličtiny skrývá úspěšně až do té doby, kdy její manžel málem ve rvačce přijde o život, to že se prozradí ovšem způsobí jejich dočasné oddělení. Vrátí se k sobě až po Jinově strastiplné výpravě na voru, ukáže se také, že přes Jinovu minulou neplodnost je Sun překvapivě těhotná. Toto vyšetření vede Juliet a Sun se jí svěří s tím, že měla mimomanželský poměr a dítě nemusí být Jinovo. Dle vyšetření ale bylo dítě počato na ostrově a je tak skutečně Jinovo. Během rozdělení se přidá Sun na Jackovu stranu, ale své rozhodnutí chce později změnit. Zabrání jí v tom ovšem Juliet, když prozradí Jinovi tajemství o vztahu Sun s Jae Lee. Krize je brzy zažehnána a oba dva jsou mezi prvními převezenými na loď. Jenže závěrečnou záchranu přežije pouze Sun a je smutkem šílená, že její muž pravděpodobně zahynul při výbuchu na lodi.

BUDOUCNOST

Členka tzv „Oceanic 6“, tedy šestice lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova. Když se jí narodí dcera, pojmenuje jí Ji Yeon. Žije jinak sama a stane se z ní velmi samostatná žena. Postaví se dokonce svému otci, když tajně koupí kontrolní balík akcií v jeho společnosti. Do souboje se také pustí s Widmorem. Nabízí mu spolupráci – chce zabít Bena. Když se má téměř kompletní Oceanic 6 sejít v Los Angeles, přijede Sun na místo s pistolí, kterou jí někdo poslal, a pokusí se Bena zabít jako pomstu za smrt Jina. Ben ji však přesvědčí, že Jin žije. Sun se proto vrací na ostrov. Na rozdíl od většiny Oceanic 6 se ale nepřesune do minulosti. S Frankem se odděluje od ostatních trosečníků a vydává se hledat Jina. Christian Shephard jim sděluje, že před sebou mají dlouhou cestu – Jin žije v minulosti u Dharmy…

DABING

Tereza Chudobová

Divadlo: Ta Fantastika

Dabing: Lois (Smallville), Libby (Sabrina), del Amicová (Pohotovost), Piper (Čarodějky)

Hana Krtičková

Divadlo: Divadlo Šrapnel

Dabing: Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, Letopisy Narnie 

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Sympatická.

12.10.2020 | 21:53:41
Pepe891

Patrila medzi hlavné postavy ale mne prišla dosť nevýrazna a myslím žeby seriál bez nej o veľa neprišiel.

21.5.2013 | 15:52:23
Pepe II Dragon

Zo začiatku som ju vyslovene nemusel ale potom som si ju celkom obľúbil.Dal bi som je oveľa viac keby bol iný system hodnotenia.

29.2.2012 | 23:58:41
Pepe II Dragon

Zo začiatku som ju vyslovene nemusel ale potom som si ju celkom obľúbil.

29.2.2012 | 23:57:06

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři