Zdroj: CW, The WB
V příští epizodě bude Sam a Dean řešit případ přímo v domě Páně a je celkem jasné, že jsou do toho zapleteny jeptišky.
Autorství: CW.com
Zdroj: CW, The WB
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /7
KriStýn98
Ten nápis na té ceduli -_-
#2 TaseyTasey
#1 KriStýn98: Děkuji za upozornění. :) Asi bych si toho jinak nevšimla… Že by tajný vzkaz fanouškům? I když nechápu, proč… on někdo věří, že Sam a Dean… No, nikomu nebudu brát jeho víru :)
#3 KriStýn98KriStýn98
#2 Tasey: Myslíš umřou? Jestli ano, tak vím o pár lidech kteří stále věří, že jeden z nich na konci této série umře…No podle mě je to blbost i Jensen v jakémsi rozhovoru říkal, že už je nemůžou tohle finále zabít, protože by to bylo ohrané jak vždycky umřou a vrátí se zpátky..;) Takže jsem zvědavá co se v tomto finále stane pokud nikdo neumře :D :D
#4 TaseyTasey
#3 KriStýn98: Někdy mám pocit že tenhle seriál nikdy neskončí… :D Trochu se bojím, že budeme za pár let sledovat dva dědečky, lovící příšerky… no, uvidíme, jak to skončí :D
#5 KriStýn98KriStýn98
#4 Tasey: Ale mám pocit, že i tak se na to budeme pořád koukat :D :D
#6 bukajikbukajik
#5 KriStýn98: Presne tak aj keď to budú lovci dôchodci stále nás to zrejme bude baviť :-) :-)
Creaminess
V nějakém rozhovoru 2J říkali, že jejich představa jak ukončit seriál je, že oba dva umřou, že jiná možnost nepřipadá v úvahu…ale ukončit celý seriál po x-letech (kdy jsme týden co týden čekali na další díl) jejich smrtí, tak budu řvát jak želva ještě měsíc :)