Zdroj: CW
V příští epizodě se podíváme na zoubek Crowleyho rodině, zejména se příběh zaměří na syna Gavina, který byl Abaddon přenesen do současnosti a díky tomu nezemřel na obchodní lodi roku 1723. A Sam a Dean chtějí využít jeho minulosti k vyřešení případu.
Foto: CW
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /8
Kimberlly
Rowena, Crowley a Gavin. Pecka. No to, že tam bude Mary a moc neteší. Nie som rada, že tam je. Nemusím ju a ešte aj to ako sa chová. :/
#8 Motuspavlinkavym
chová se jako krá… :D vůbec se mi ta její postava nelíbí
Lucy191
Je pravda že Jensen a Jared požádali Erica Kripkeiho aby už vymyslel konec tohohle seriálu konec.
#5 atack #6 Car #7 Impala'6725veronika3
jenže nikdo nikdy neřekl, že mary byla dokonalá :D byla to jen člověk a teď se to jen dokazuje :D ale v minulém díle mě fakt nasrala.. defakto mě sere celou dobu.. jak sama řekla, tohle nejsou kluci, které ona zná, jsou pro ni skoro cizí
atack
#3 Lucy191: a tohle máte u kama ? :D nedávno se vyjadrovali že ještě pár let to vydrží :)
Car
Rowena :-****
#3 Lucy191: snad ne…
Impala'67
#3 Lucy191: Sami někde v rozhovoru řekli, že by byli zklamaní, kdyby seriál skončil před 300. epizodou.
Motus
#1 Kimberlly: Přesně taky Mary nemusím je to příšerná postava a hlavně tu roli hraje tak strašně nejistě a hlavně jsou s ní jen problémy a destabylizuje děj jednoduše řečeno kazí celou sérii :D