Zdroj: BuddyTV.com
Lesbická hackerka Charlie Bradbury (hraje Felicia Day), se přidala k seriálu na konci 7. řady jako zaměstnanec Richard Roman Enterprises. Pomohla odstranit leviathany, zažila románek s vílou, šla do Země Oz a zpátky a vystopovala Knihu zatracených. Ale především se stala důležitou spojenkyní a přítelkyní Winchesterů. Podívejme se tedy na její vtipné výroky během sérií.
(Autorství: CW.com)
(Autorství: CW.com)
(Autorství: CW.com)
(Autorství: CW.com)
(Autorství: CW.com)
(pozn. v originále říká Charlie „Let’s get our Alan Turing on“- Alan Turing byl významný britský kryptoanalytik)
(Autorství: CW.com)
(Autorství: CW.com)
Postava Charlie se tedy objevila pouze v 7 epizodách, přesto je jednou z nejoblíbenějších ženských postav seriálu. Jestli jí uvidíme i v jedenácté řadě, je zatím ve hvězdách.
Zdroj: BuddyTV.com
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /8
Kimberlly
Moja Charlie. Určite je to najlepšia ženská postava v SPN! :)
komja
Vtipný bylo jak si to mohla rozdat s tou vílou, ale oni jí přerušili xD
Kaan
Ja som ju moc nemusel, popravde ani nevidím dôvod prečo bola taká obľúbená… ale jej hláška „What's up, bitches?“ je asi v Supernatural jednou z tých pamätnejších :D
bukajik
Charlie je škoda:-( Aj ked tam bola iba par krát , bola fakt super. „What's up, bitches?“
azoxid
No, a pak jí vykuchal jednorukej Frankenstein :-D
Lubasek86
Já ji moc nemusím,už v Eureka mi lezla na nervy a tenhle díl jsem ani nedokoukal a vypl to,jen díky ní…dále sledovat nebudu,už je to o ničem…můj názor…
bri10
Doufám, že jí nějak zachrání, moc by mi chyběla, je to takový cvok, ale milá postava. Dostáváme se do otoček, jsem zvědavá, co budou kluci dělat s těmi Styny, to jsou zase super protivníci. A teď to bude osobní. Prostě se těším na další díl. :D
luciakanky
What's up, bitches? :) Charlie bola najlepšou ženskou postavou v SN, bola fakt ako malá sestra, ktorú Dean nikdy nechcel :D bude chýbať, ale poznáme SN a určite sa s Charlie ešte stretneme, všako koľko krát sme sa od Bobbyho smrti stretli s ním?:D