Zdroj: CW, The WB
Dvanáctá řada klepe na dveře – do premiéry zbývá pouhý týden. A proto CW v novém videu představuje všechny hlavní postavy a jejich cestu pro tuto řadu.
Co víme z nové upoutávky?
Jak se těšíte na Mary v roli lovkyně? A jakou další dějovou linku nejvíc vyhlížíte?
Zdroj: CW, The WB
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /6
dandaska
mě osobně návrat mámy moc netěší…1. a 2. série byla o tátovi a ted budou tahat mámu…no uvidíme.každopádně na sérii se těším…
Impala'67
Jsem rád, že vrátili Mary, má to velký potenciál a chemie mezi postavami bude doufám dost silná, konečně Sam a Dean poznají svou matku a my poznáme ji, doteď o ní víme jen to, že kdysi byla lovkyní a sekla s tím. Navíc jsem zvědav co si Mary bude myslet o tom co zatím kluci dokázali. Taky jsem neskutečně rád, že se vrátí Castiel, jak ho známe z jeho první série, a jeho lovení Lucifera, kdy se k němu přidá ještě Crowley, by mohlo být celkem zajímavé, snad se mu jen Crowley nedostane do hlavy jako v 6. sérii. Nakonec jsem zvědavý na Rowenu, hlavně jak zasáhne do příběhu. Britská část Strážců může být zajímavá a jsem zvědavý jak to teda s nimi a Winchestrovými skončí a jestli se Winchestrové vrátí do svého bunkru. A konečně jsem strašně zvědavý na Lucifera, jestli se umoudří a nebo si zase bude chtít podrobit lidstvo.
atack
ještě mohly vrátit Bobyho a byl bych úplně spokojenej hlavně že nám to za pár dni začně a bude to jízda :)
Ra-ch-el
Já jsem hlavně ráda, že Cas bude mít pořádnou hlavní roli. V minulé sérii byl většinu doby Lucifer a dost mi tam chyběl. Takže se na něj moc těším.
Lucie456
jj Boby tam moc chybí. :-)
Sweex34
Zatím to vypadá slibně ale návrat mamky Winchesterovky mě teda moc netěší