Zdroj: CW, The WB
Producent a tvůrce seriálu Jeremy Carver natočil krátký vzkaz pro fanoušky seriálu jako poděkování za sledování posledního dílu S10E23 Brother's Keeper.
Zdroj: CW, The WB
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /6
Laivinë007
„From bad to worse“…tak to jsem napjatá a natěšená na další řadu.
#2 UltraeMKUltraeMK
#1 Laivinë007: No shit,chci vidět jak budou chtít porazit něco co bojovalo s bohem a archandělama,co vlastně existovalo před bohem a jestli budou nějaké následky toho že Smrt postihla smrt
Zajka
jednoduše to bude jízda :D :D kurňa!
lilith23
Uvidíme, jednoznačne som zvedavá čo narobí Temnota na svete. Či ľuďom rupne v bedne a začnú byť všetci jak Deanmon :D To by bolo zaujímavé :D Fakt som zvedavá aké to bude mať následky.
Jasperblabla
jsem zvědavá co nám temnota přinese.......a taky odnese :-)
Dharter
Tak to po tomto finále vypadá že seriál začne být opět kvalitní tak jako ve čtvrté, páté sérii. Ale osobně si myslím že seriál mohl být zakončen již závěrem páté série. Kvality šesté a sedmé série jsem těžce rozdýchával (klauni a jednorožci vrazi; skřítci, zvonilky, ufo, trpaslíci, upíři) a mnohé díly jsem neviděl ale od asi druhé poloviny osmé série se děj začal lepšit jeden kámoš mi to naštěstí řekl a já dal seriálu druhou šanci. :)