Zdroj: CW, The WB
Během vyšetřování případu ducha poblázněného doktora se k Samovi a Deanovi přidá nečekaný spojenec – smrťák Billie. Mezitím Castiel najde cestu zpět a spojí se s Winchestery.
Zdroj: CW, The WB
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /11
tigy
Ale veď Billie prebodol Castiel predsa, myslela som si, že je po nej…
#2 Paťa XDPaťa XD
#1 tigy: Ano Billie zemřela ve 12 sérii. Já si myslím, ale nemám to nijak podložené, že Cosmic Entity se pokusí ublížit Castielovi za to, že ho Castiel vydíral v minulém díle a tak oživí některé Castielovi nepřátele. Pokud by to byla pravda, tak by jsme se mohli setkat zase s Metatronem, Bartolomějem, Gadreelem, Naomi, Raphaelem, Zachariášem, Urielem, Dagon, Abaddon, Meg, Alastairem a jinými anděli a démony. Znovu opakuji: nemám to nijak podložené a vše je z mé hlavy.
#3 Li #8 dadinkaLi
#2 Paťa XD: To oživování pořád je už ohrané. nemá nepřátele? oživíme je jim je (pokud tedy bereme to jak říkáš jako pravdu)
Dodon
Víte někdo kdo byla ta „Cosmic entity“ nebo se o ní vůbec nic neví?
#5 Paťa XDPaťa XD
#4 Dodon: Předtím než vznikla Amara, God a vše ostatní tu bylo pouze Empty a Cosmic Entity. Jediná věc co tato Entita chce je spát, to však nemůže v případě, že někdo jiný v Empty je vzhůru. Proto chtěla po Castielovi aby usnul. Aby i ona sama mohla spát. Pokaždé když anděl nebo démon zemře tak jeho esence jde do Empty, kde spí. Jackovi se podařilo probudit Casse (a tím i Cosmic Entity). Entitě nezbylo nic jiného než oživit Casse aby ona sama mohla zase spát.
#6 DodonDodon
#5 Paťa XD: Jo díky. :)
vlad123
Buh tam nemuze, je svetlo.Ale Amara asi ano. Sedelo by tu i bohovo : amara vse nicila, protoze ji to rusilo. Zde vyvstava teorie, ze bude i cast svetla. Kazdy bude z jine casti :) otazka je, co v tom svetle bude :D
Celkem by stalo zato, zjistit kde se vzala empty. Mozna je to ale jen rozhrani mezi vesmiry. Pravdepodobne ale vysvetleni nebude, je to uz celkem mimo normalni mysleni.
#10 atackdadinka
#2 Paťa XD: Hej tohle je velmi zajímavá teorie :D!
Jirka 007
Kez by ukecali Crowleyho a on se taky vratil,ti ostatni tam muzou vesele spat navzdy
atack
#7 vlad123: neni světla čast nebe a tam chodí lidi jak bylo ž několikrát ukázané ? :)
susannacmuk
Podla mna je to uz strasne ohrana story…skoro v kazdej serii sa niekto z mrtvych vrati, stale to prinesie nejaky problem a skoro vzdy je podstata problemu rovnaka (aspon ja mam ten pocit pretoze tie posledne serie mi strasne splyvaju)…bolo by fajn keby tento uzasny serial zakoncili tak ako to vsetko zacalo – starym dobrym „saving people, hunting things, family business…“ :-) vratili sa ku korenom… :-)