Zdroj: CW, The WB
Příští týden nás čeká poslední díl tohoto roku a poté více jak měsíční pauza, proto se očekává velký cliffhanger. A podle upoutávky to vypadá na napínavý díl, plný zvratů a překvapení.
Zdroj: CW, The WB
15 sezón | CW, The WB | 43 minut

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
15 sezón
| CW, The WB
| 43 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.
Obsazení:Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),
(více)
Diskuze /9
RhaeLin
Whoa! To není možný, vážně se to děje? Já asi do příštího týdne nevydržím čekat, jestli je Mark Pellegrino opravdu zpátky… Po poslední epizodě Doctor Who jsem si nemyslela, že mě něco takhle vezme, a ono, ejhle, o 4 dny později přijde toto? Geniální :D
Kimberlly
Umriem! Brutálne sa teším! :)
Abi
Umřít! Do příštího čtvrtka snad zešílim :D Lucy je zpátky a vypadá pořád dobře…minimálně v ukázkách! Těšim se!!!
ElleJakobson
Je zpátky! Je zpátky! Ať už je konečně další čtvrtek! Tohle nevydržím :D
UltraeMK
https://www.youtube.com/watch?…
Aase
whoa :D tohle bude pekelná jízda :)
Sayuri-chan
Dean and The Darkness! ♥ Na toto sa teším od začiatku tejto série. Yes.. dočkala som sa. Veľmi sa teším, som zvedavá ako to celé dopadne :)
Jirka 007
BOMBA uz se moc tesim a pak mesic budu umirat :-)
UltraeMK
Na tohle jsem čekal 6 let … :D