Zdroj: ABC Family
Pilotní epizoda nás sice čeká až za měsíc a kousek, ale už teď je na světě první várka fotografií z ní. K většině jsme už i samotné scény viděli, nicméně i tak stojí za podívání.
foto: ABC Family
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /8
jiřand
Predloha dobra,knihy jsem cetla, ale nepovedl se jim ale vubec casting.....a to za me az tak, ze se mi hrozne nelibi herci uz z foto…tak uvidime
#2 frozenfrozen
#1 jiřand: hlavne jace vypada dost divne ale zas netreba hovorit dopredu :D
dadinka
proboha, já tak doufám, že to nebude totální propadák :(, věřim ale, že to nedosáhne ani 2. série, což je velká škoda, protože knížky jsou boží, každopádně se na to budu dívat, ikdyž to bude úplná hrůza :D
#4 S.F.S.F.
#3 dadinka: doufám taky no, knížky jsem četla minimálně 5× a jsou úplně super, dívat se na to budu určitě taky, nechápu proč to museli tak zesrat, s tím mě fakt naštvali :(
VerunkaBulinova
Vždyť jste to ještě ani neviděli! :) podle mě to bude super a můžeme bejt rádi že nějáký seriál vubec je :) je jasné ža tam nějáké směny budou, ale podle mě to bude stát za to :) Moc se těším!
227petr
Taky mi vůbec nesedí herci. Nevím no, pro mě asi navždy zůstane Jace Jamie a Clary Lily. Ostatní mi také nesedí. Johnatan R. Meyer byl také skvělí, Luke též atd. Knihy jsou nádherné a chtěl bych vidět, jak to bude zfilmováno. Je škoda, že nepokračuje filmová sága. Snad to seriálová dotáhne do konce. :D
227petr
ArianaG
Mě taky cast moc nenatchnul :) ale co máme šest úžasných knih, který chce každý z nás vidět na plátně a dostalo se nám jen té první . Je jasné , že to nebude nějak boží , ale alespoň nějaké pokračování když už nic.