Zdroj: Freeform
Za pár dní nás čeká výlet do nové dimenze a doufáme, že jste si nezapomněli přibalit i oblečení na párty. Jedna nás totiž čeká.
Foto: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /4
Niksí
Jééééj!!! Vážně se těším! Trailer i Sneak peeky vypadají výborně :D I když Magnus bez očních stínů a dokonalého účesu je téměř k nepoznání… Jsem vážně zvědavá, co nám tato „druhá“ dimenze přinese! :D Doufám, že aspoň v ní se dočkáme spokojeného Malec páru, když Sizzy i Clace jsou táááák „zaláskovaní“ :D A hlavně mě fakt zajímá, jak to pomůže Clary zjistit, kde je Valentýn… (a samozřejmě se těším na Valentýna jako spořádaného, starostlivého a dokonalého otce a manžela :D xD)
PS: Vážně má Simon v ruce krabičku s prstýnkem? :O :D xD On požádá Izzy o ruku? :D <3
#2 <3 Kat&Dom <3<3 Kat&Dom <3
#1 Niksí: Niksí myslím že to neni prsten ale klič protože v traileru simon řikal že chce izzy požadat aby se knemu nastehovala
#3 Difa444Difa444
#2 <3 Kat&Dom <3: Souhlas, navíc když se na to člověk opravdu zadívá, tak tam je vidět něco položeného, takže taky myslím, že jde o klíč :-)
Michael2206
Som jediný kto sa teší na magnusove mačky? Ten jeho pohľad keď predstavoval churcha ma uplne zničil dufam že to niekedy v seriály vysvetlia