Zdroj: Freeform
České titulky k první epizodě druhé série Shadowhunters jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody This Guilty Blood. Epizodu poté nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás jako vždy přeložilo duo McLosh a Markét, kterému patří jim velký dík. Užijte si titulky a uvidíme se zase za týden.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /8
loveshadowhunters
Moc vám děkujeme! :)
Nicole998
Děkujeme :) Načasování perfekt a ta rychlost přeložení titulků ještě lepší :)
Niksí
Přidávám se a děkuju za titulky! Jako vždy skvělé a ta rychlost naprosto neskutečná! <3
PS: Vážně skvělý rozjezd, těším se, jak to bude pokračovat dál!
RedMuse
Skvělá práce. Díky moc.
Docky87
Díky :)
TamTo
skvělá práce… díky
lulubee
Moc děkujeme za titulky…skvěle odvedená práce :-)
tominotomino webmaster
budou i přečasy na xvid-fum?