Zdroj: Freeform
Titulky k finále série jsou hotové. Ke stažení je najdete v profilu epizody Beside Still Water. Epizodu poté nezapomeňte ohodnotit. Titulky připravila Mirka a místo McLoshe zaskočila Markéta, které patří obrovský dík. Z naší produkce se nejspíše jedná o poslední titulky, takže si je užijte.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /8
Ptolemai
Díky moc za titulky a celou sezónu! :) jen mě dost zaskočila informace, že se jedná o poslední titulky, copak se děje?! :-O
#2 MirischkaMirischka
#1 Ptolemai: Řekla jsem nejspíš, ale pravda je, že je to hodně pravděpodobné. Já už nejspíš nebudu stíhat titulky v tak krátkém čase jako doteď a McLosh bude v zahraničí, takže taky nevíme, jestli bude mít čas.
#4 PtolemaiRose2117
Díky moc za přeložení všech dílů. A někdo jiný překládat titulky nemůže?
Ptolemai
#2 Mirischka: na vaše titulky se vyplatí čekat :P
Mirischka
Uvidíme, jak to půjde. Pokud to bude jen trochu možné, tak určitě budeme pokračovat. Ovšem ale nic neslibuji. :)
#6 KattharinnaKattharinna
#5 Mirischka: Pokud budete mít zájem, tak se k vám ráda přidám :) S titulky mám docela slušnou zkušenosti (The 100 od druhé série do teď, asi 15 dílů Switched at Birth a pár dílů Bitten). Pokud budete mít zájem, napiš mi do zpráv :) Katt
#7 Ptolemai #8 MirischkaPtolemai
#6 Kattharinna: juhuů :-D díky!
Mirischka
#6 Kattharinna: Urcite se ozvu co a jak. Dekuji. :) Na Stovku koukam, takze znam tvoji praci. :) Parada.