Zdroj: Freeform
Přichystali jsme pro vás české titulky k druhému dílu The Powers That Be. O překlad se postarala @JustLucy, které za její práci děkujeme. Po zhlédnutí neváhejte tuto epizodu ohodnotit.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /10
tinush262@azet.sk
Ďakujem veľmi pekne
loveshadowhunters
Nejdříve bych chtěla moc poděkovat za titulky. Obdivuji tu rychlost, ale mám malou výtku: Není to Asmodeus, ale Ašmodaj. Tedy, alespoň takhle to bylo přeloženo v knihách. :)
#3 JustLucyJustLucy
Tak to se omlouvám, jména ale radši nepřekládám :) ale děkuji za připomínku :)
#4 tominotomino #5 loveshadowhunters #7 Mirischka#2 loveshadowhunters:
tominotomino webmaster
#3 JustLucy: Souhlasím, jména je lepší nepřekládat, pokud k tomu není opravdu nějaký důvod (a navíc, Ašmodaj zní zvláštně)
loveshadowhunters
#3 JustLucy: Není se zač omlouvat. Je to maličkost. :)
Rose2117
Moc děkuji za překlad
Mirischka
#3 JustLucy: Rozhodně nepřekládej. To bysme skončili s Krasomilem Pohromou místo Magnuse. :D
#8 olouch02olouch02
souhlas.. to je dost hrozný Krasomil .....:-)#7 Mirischka:
Ciri
Proboha, jen nepřekládat jména!
JustLucy
Děkuju za podporu :) Magnus jako Krasomil…to by mi ho bylo fakt líto :D