Zdroj: Freeform
Se začátkem třetí série vám přinášíme nový vzhled webu, o který se postaral @tom99. My mu za něj moc děkujeme. A jak se líbí tento design vám?
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /9
Rose2117
Nový vzhled se mi moc líbí.
Car
nevite nekdo pls kolik dilu bude mit letos shadowhunters zda 22 nebo 13? :-)
#3 tominotominotominotomino webmaster
#2 Car: Mělo by to být stejně jako u druhé série, tedy 20 epizod rozdělených po deseti. Druhá půlka by se měla vysílat někdy v létě.
#6 Carmephisto159
super design!
loveshadowhunters
Ten nový vzhled sakra dobrej!!! <3 :O <3
Car
#3 tominotomino: supr ! děkuji za info
Kačuléé♥
Nový design je naprosto super. Nějak jsem nečekala, že by se změnil, ale je to opravdu příjemná změna :)
olouch02
Ten nový design je vážně super… tak nějak se k lovcům hodí.
Riusek
Jen mě mrzí že na té fotce není Simon