Zdroj: Freeform
Dámy a pánové, všem dohadům a nejistotám je konec. Herci a tvůrci během chatu na Twitteru a Facebooku s fanoušky oznámili, že Shadowhunters získávají druhou sérii.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /8
anicka.nah
to je super :D snad bude 2. série lepší než start první :D
sarhod79
super, jsem ráda, že jsem to na twiteru přeložila dobře
Michael2206
Teraz už len dúfať že neklesne kvalita :D
Niksí
Četla jsem to na Twitteru hned na přednášce a málem sem i radostí vyjekla :D :D :D Jsem táááák šťastná a věřím, že druhá série bude minimálně tak dobrá jako poslední díly, které jsme měli možnost vidět!!! xD xD xD Já to věděla… Já to prostě věděla!!! <3
#5 EnnisaEnnisa
#4 Niksí: Jo, taky jsem ve škole málem začala ječet. :-D
Barbra06
No, tak to je super zpráva :D Tak hlavně, ať to stojí za to!!! :)
TeraBum
Parádní zpráva, je vidět že se seriál ještě hledá, ale ty postavy jsou fakt dobré a mají hloubku která stojí za to prozkoumat, takže moje víra v dobrou druhou řadu je silná :D
Hefoo
Paráda. Keď si všimnete tak hodnotenia epizód šli postupne pravidelne hore takže si myslím, že následujúce epizódy budú parádne a verím, že 2: séria bude paráda celá. Verím im.