Zdroj: Freeform
Aby toho nebylo z Comic-Conu málo, tak se nyní můžete podívat na první minuty z pilotní epizody, která se bude vysílat 12. ledna 2016 na stanici Freeform, tedy ABC Family, která od roku 2016 mění svůj název.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /5
TessX
Podle trailerů to zatím vypadá dobře… Já se jen modlím, aby to bylo lepší než film :-D
#3 227petrNathanielka
Mě se ten trailer teda vůbec nelíbí, přijde mi to hrozně umělé a přeefektované nebo jak to popsat, film byl rozhodně lepší v ohledu uvěřitelnosti. Uvidíme jaký bude celý seriál, ale zatím se toho docela bojím…
227petr
#1 TessX: Jako řekl bych, že podle ukázky to vypadá nic moc. Ty pohyby herců mi přijdou strašně nucené a falešné. Film byl 100× lepší. Ale uvidíme, jak to bude.
A nejvíc mě štve postava Dominika jako Jace. Vždyť on se tam vůbec nehodí. Jamie měl alespoň vlasy, které byly i v knížce, a nebyl ostříhanej jako fotbalista. A Clary je taky nesympatická. Přijde mi jak Barbie.
Cibulkaa
Asi budu brečet podle toho co vidím tak je to úplná blbost .Asi ten režisér nečetl knihu jelikož tam má Isabella dlouhé šaty. A vůbec ten film se mi líbil tak 1000 krát víc jak tahle blbost která se té knížce absolutně nepodobá. A ti herci tak nepřirození a tak umělí.Série Nástroje smrti je moje nejoblíbenější … Jsem tím seriálem dost zklamaná. A ten film byl pro mě úžasný
EmlyWolf
A zdá se mi to nebo tam Alec nemá modré oči ? …