Zdroj: Freeform
Podívat se můžete na klipy z následující epizody. Fanoušci Clace a Malec budou jistě potěšeni.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /6
Barbra06
Tak jo, oficiálně jsem fanouškem Malec, protože ta ukázka mě naprosto dostala :D zbožňuju Aleca! A bohužel, Clace se mi zatím pořád nějak nezalíbili :/
#2 NiksíNiksí
#1 Barbra06: Vítej v klubu Malec fandů :D :D
Ach, já vím, že to opakuju stále dokola, ale ten Matt je naprosto dokonalý a vážně se nemůžu dočkat dalších Malec scén! Doufám, že jich bude co nejvíc – a klidně bych i přežila, kdyby „nahradili“ Clace a podobně :D :D :D protože Clary je vážně hrozná :( Kdybych mohla, něco bych po ní hodila…
anicka.nah
tak to je boží :D MALEC jede :D a Clary už není tak nesnesitelná :D
Serialover
Clary mi prijde taky divna,, cetla jsem knihu a v ni je to holka s teniskama a v predeslych dilech to byla holka s kozenyma botama s 20cm podpatkama..tady vypadala podstatne lip..moznaa je to jen o zvyku :)
#Fangirl
MALEC ♥ konečne :3
Jana17
malec ♥ forever :)