Zdroj: Freeform
Isabelle musí čelit následkům vztahu s Podsvěťanem, seznamte se s Předsedou Mňau a vždy okouzlujícím Kostelníkem.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /6
Niksí
Ten sneak peek s Magnusem a Clary je dokonalý!!! xD xD xD Jsem ráda, že jsme se Předsedy Mňau a Kostelníka dočkali aspoň na chvíli v jiné dimenzi :D Mimochodem -. Kostelník je naprosto dokonalý :D Přesně takto jsem si ho představovala <3 A ohledně Izzy – jsem ráda, že má zpět své „rebelské“ oblečení, tohle mi k ní sedí víc než ty šaty, ve kterých byla kopie Marysy. Teď jen doufám, že ji Alec z tohoto problému dostane – nebo že se o to aspoň pokusí :( Nebo, že prokážou, že Lydia se plete… :D ;)
evik6
Předseda Mňau je naprosto skvělý! Doufám, že se on i Kostelník budou objevovat také v normálním světe :-) Jsem docela zvědavá, jak se to vyřeší s Izzy, začíná se to pěkně zamotávat…
#3 MirischkaMirischka
#2 evik6: Myslím, že nebudou. Nebo aspoň ne v takové míře. Harry je totiž alergický na kočky, tak by to pro něho bylo asi docela utrpení.
#4 evik6evik6
#3 Mirischka: Jé, no to je teda fakt škoda :-( Magnus bez Předsedy Mňau? Co se dá dělat, ale tak by aspoň mohli zakomponovat Kostelníka do Institutu, když nebude Harry poblíž ;-)
Shanib
podle toho, co jsem zahlédla na instagramu bude seriál prodloužen o 2.sérii
Shanib
podle toho, co jsem zahlédla na instagramu bude seriál prodloužen o 2.sérii