Zdroj: Freeform
Už za necelý týden nás čeká nová epizoda s názvem Raising Hell, kde se Clary bude snažit získat zpět své vzpomínky.
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /4
Niksí
Na tento díl se vážně těším :D protože MALEC přichází!!!!!!! :D O nic jiného mi nejde, přežiju otravnou Clary, která – kamkoliv vejde se chová, jako by ji to tam patřilo – a přežiju i Jace, který občas vypadá, jako by trpěl zácpou… hlavně že se Alec potká s Magnusem!
Mimochodem, když ve sneak peeku Magnus nazval Aleca „pretty boy“ málem jsem se vyvrátila radostí, hlavně pro ten Alecův úsměv a následný nevinný výraz! Už aby to bylo! Vážně se těším! !
#2 Barbra06 #3 elis.vBarbra06
#1 Niksí: Tyjo, upřímně řečeno na to, že jsem nikdy dřív nebyla žádnou velkou fanynkou MALEC, tak teď se teda těším až se konečně potkají. Už jen proto, že Aleca v podání Matta zbožňuju a chci, aby měl v seriálu více prostoru :D
#4 Niksíelis.v
#1 Niksí: Naprosto souhlasím, Clary s parukou, co běhá jako když má klacek v zadku mě štve, Jace není nic moc, ale Magnus mě bavil už v prvním okamžiku. Doufejme, že se časem zvedne kvalita, zatím hodně béčková pohádka pro děti…
#4 NiksíNiksí
#2 Barbra06: Že? :D Matt a ty jeho oči. A ty jeho úšklebky, je skvělej a jsem za něj neskutečně ráda! Navíc je to snad jediná postava, u které jsem nenašla nic, co by mi vadilo (Magnuse zatím nehodnotím, ten se tam jen tak mihnul, ale doufám, že se v příští epizodě pořádně projeví). Doufám, že mě čtvrtý díl nezklame a bude minimálně tak úžasný, jak doufám!
#3 elis.v: Taky doufám… Strašně bych to seriálu přála, ať už jsou Clary s Jacem jacíkoliv. Stále čekám na nějaké pořádné zvraty a nějaké to drama, co by seriál trochu „pozvedlo“! :D A zatím jsem z Magnuse taky nadšená, Harryho žeru, tak snad bude ještě kouzelnější než v ukázkách :D