Zdroj: Freeform
Už dnes nás čeká další epizoda a pokud jste si mysleli, že se situace nemohla zhoršit, mýlili jste se.
Už tak odříznutý od Institutu a svých přátel se Jace dostane do ještě horší situace. Stane se terčem newyorské vlkodlačí smečky, která si myslí, že je vrah. I Aldetree a ostatní lovci vedou na Jace svůj vlastní hon, mezitím se Simon pod narůstajícím tlakem Rafaela stále snaží najít Camille. Přežije Alek následky sledování Jace pomocí adamit kamenu?
Zdroj: Freeform
3 sezóny | Freeform | 42 minut
V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.
Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.
USA | 2016 | Ukončeno
3 sezóny
| Freeform
| 42 minut
Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.
Obsazení:Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)
(více)
Diskuze /3
Anicka20
Zdá se mi to, nebo vám taky přišlo, že byl konec dílu nějak rychle'???
#2 NiksíNiksí
#1 Anicka20: Byla jsem na tom podobně :D Dnešní díl byl tak nadupaný, že než jsem se stačila pořádně nadechnout, byl konec! :D
Ale chudák Jace – jak ho odváděli… :O no aspoň, že Alec se probudil! To bylo nejhoší – i když jsem věděla, že přežije, stejně jsem se celý díl bála, jak nic nezabíralo :D !
Difa444
Jo to je fakt epizoda utekla hrozně rychle a musím říct, že byla boží :-) Ale zatím mi bylo pokaždé líto, že už je konec epizody. Doufám v další takové epizody :-)