Love, Victor (Já, Victor)
84/100 - 33×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

S02E10: Close Your Eyes

S02E10: Close Your Eyes

Na Haroldově svatbě učiní Mia odvážné rozhodnutí, kdežto Victor a Felix zvažují každý svou budoucnost.

11.6.2021
34 minut

Základní info:

Režie: Jason Ensler
Scénář: Isaac Aptaker & Elizabeth Berger

Hrají: Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Nick Robinson (Simon Spier), Mekhi Phifer (Harold Brooks), Sophia Bush (Veronica), Betsy Brandt (Dawn Westen), Anthony Keyvan (Rahim), Ava Capri (Lucy), Julie Benz (Shelby),…


Hudba:

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Já bych zase upřímně nebyl moc proti Victorovi a Rahimovi. Nevím proč, ale nikdy jsem moc neskočil na ten „Venji“ vlak, netuším, asi protože Benji jako postava mě fakt nebaví, Rahim měl za těch pár epizod daleko lepší charakter než Benji. Myslím si, než se Victor a Benji dají dohromady zpátky (což se stane na 99%), tak by měl Victor být s Rahimem a Benji se trochu změnit, protože jeho chování v celé sérii bylo otřesné a nedokážu si představit, že by Victor po tom všem chtěl nadále snášet všemožné výlevy Benjiho

11.7.2021 | 0:52:44
tominotomino

Přijde mi, že do tohoto dílu dali až moc dramatu. Asi něco lítalo ve vzduchu. :D Nejlepší scéna byla v kavárně mezi Isabel a Benjim, kteří takovouto konverzaci potřebovali. A doufám, že si Victor nevybere Rahima, jelikož by to podle mě vůbec nedávalo smysl, že by všechno s Benjim zahodil a vydal se tou snazší cestou. Mezi Victorem a Rahimem prostě necítím žádnou romantiku, jejich pouto mi přijde jen kamarádské a že tuhle náklonnost mezi nimi tvůrci až moc vnutili. Nechte prostě Victorovi gay kamaráda Rahima a Benjiho Victorovým klukem.

webmaster
28.6.2021 | 14:05:32

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama