Love, Victor Bram Greenfeld

Bram Greenfeld

Bram Greenfeld

Simonův přítel, který je s ním v New Yorku.

Sezóny 2
2018 - 2020

Bram, celým jménem Abraham Louis Greenfeld, je jedním ze studentů na Creekwoodu. Je klidný, vyrovnaný a trochu stydlivý kluk, který se přátelí s Garrettem a Nickem a na obědech sedí u stolu společně s nimi a Simonem, Leah a Abby. Je ke všem přátelský a jeho spolužáci ho mají rádi, on sám ale prochází krizí identity.

Když se na Creek Secrets objeví příspěvek od tajemného studenta pod jménem Blue o tom, že je ve skutečnosti gay, nikdo vůbec netuší, že touto osobou je právě Bram. Začne si psát s další utajeným gayem, který vystupuje pod přezdívkou Jacques a navzájem si svěřují své pocity, problémy v životě a co mají rádi. Když praskne, že tento Jacques je ve skutečnosti Simon Spier, Bram se ke svému odhalení stále neodhodlá, protože má strach. To se ale změní s příchodem na pouť a jízdou na ruském kole, kde Blue před zraky ostatních odhalí svou totožnost a začne svůj vztah se Simonem.


Během událostí seriálu Love, Victor studuje Bram společně se Simonem na univerzitě v New Yorku. Oba bydlí v bytě s dalšími homosexuálními kamarády Justinem, Ivy a Kim. A když se Victor rozhodne přijet na návštěvu, je to právě Bram, kdo mu ukáže zcela jiný svět, ve kterém nemusí mít strach ze svých vlastních citů a tužeb.

Foto: 20th Century Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: Spring Fling

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky pro vás překládá: @tominotomino
Slovenské titulky překládá: @Poolverine

Titulky by měly sedět na všechny dostupné verze.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova lovestory bude pokračovat

Victorova lovestory bude pokračovat

Seriál Love, Victor se těší velkému úspěchu jak ve sledovanosti tak i na sociálních sítích a Hulu proto nemarní čas a oznamuje prodloužení pro desetidílnou druhou sérii. Těšíte se na další řadu? A co byste v ní rádi viděli?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás