Love, Victor (Já, Victor)
85/100 - 37×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Charles Campbell

Charles Campbell

Benjiho starostlivý otec.

Sezóny 2
2021 - 2022

Charles Campbell žije v Atlantě se svou manželkou a jejich jediným synem Benjim. Rodina je na tom finančně dobře, jelikož on i jeho žena mají dobré a výdělečné práce. Dalo by se říct, že si na první pohled žijí naprosto spokojeným životem, ale pod vší tou fasádou tomu tak není.

Před rokem totiž došlo v jejich rodině k nešťastné události, když se Benji opil a zapříčinil autonehodu. Posléze jim Benji vysvětlil, že zapíjel své pocity, které se rozhodl skrývat, ale už to dál dělat nehodlá. Proto vyjde s pravdou ven a oznámí svým rodičům, že je gay. Charles i Margaret svého syna milují a novinku přijali, ale Charles z toho není ve skutečnosti moc nadšený. Také je toho názoru, že Benji nemůže vědět, že je opravdu gay, když s dívkou ještě nic nezkusil a proto neváhá a vezme Benjiho do stripklubu. Jeho syn mu ale vysvětlí, že ví, kým je, a Charlesovi tak nezbývá nic jiného, než synovu orientaci přijmout. To nakonec udělá, ale stále se o svého syna bojí, jelikož měl problémy s pitím a kdykoliv do toho může znovu spadnout a opět ohrozit svůj život. Pro Charlese je totiž jeho rodina tím nejdůležitějším v životě a chce ji chránit.

Foto: Hulu

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama