Love, Victor (Já, Victor)
85/100 - 35×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Derek

Derek

Benjiho přítel, který s ním hraje v kapele.

Sezóny 2
2020 - 2021

Derek je přítelem Benjiho, se kterým je ve vztahu už rok. Společně také hrají v kapele The Sticky Beaks. Mají se moc rádi a záleží jim na sobě, avšak občas mají mezi sebou i nějaké problémy. Třeba takové, když Benji udělá něco romantického, například oslavu výročí, na což Derek moc není, jelikož to považuje za věc, se kterou přišla heterosexuální společnost a očekává se, že oni jako homosexuálové to tak také budou dělat. Přesto se ale navzájem milují a nechtějí si svůj vztah pokazit.


Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Herec to zahral dobre tak, že ho každý neznášal :D Ale ak hodnotíme postavu, tak to bol asshole :D

redaktor
26.7.2020 | 21:04:30

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama