Love, Victor (Já, Victor)
85/100 - 35×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Rahim

Rahim

Pilařin kamarád, který vyhledá pomoc u Victora, neboť také skrývá pravdu o své sexualitě.

Sezóny 2
2021 - 2022

Rahim pochází z iránské rodiny, která emigrovala do Ameriky. Nyní žijí v Atlantě v Georgii a on chodí na Creekwoodskou střední školu. Zde se skamarádí se svou spolužačkou Pilar a během letních prázdnin spolu pracují na brigádě v pretzelovém fastfoodu. Na škole rovněž figuruje jako fotograf a má na starosti ročenky.

Se začátkem nového školního roku vyjde najevo, že je Pilařin bratr Victor gay a Rahim tak pocítí, že se může sblížit s někým, kdo rozumí, či si sám prochází. I on je totiž gay a stejně jako Victor se potýká s náboženským problémem, nicméně oproti Victorovi jde o islám. Jeho rodina totiž patří mezi nábožensky založené muslimy, kteří zastávají své tradice, a o to je pro Rahima těžší jít s pravdou o své sexualitě ven. Avšak rád by měl jednou to, co má Victor se svým přítelem Benjim, a tudíž ví, že se jednou bude muset vyoutovat, aby toho dosáhl.


Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama