Lucifer
93/100 - 360×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E06: A Lot Dirtier Than That

S06E06: A Lot Dirtier Than That

Amenadiel se chce v policejním sboru dobře zapsal, ale hned první den mu cestu zkříží rasistický detektiv, se kterým už měl co do činění. Lucifer se snaží sblížit s Rory.

cz sk
10.9.2021
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Policejní brutalita proti černochům vyhnaná do extrému, ach jo, to si mohli tvůrci odpustit. Žádný bílý detektiv by nechtěl zastřelit nevinnou choulící se ženu, natož jiného policistu, jen proto, že jsou černí. To je nechutné hraní na emoce a překroucení všeho okolo BLM, Nemám ráda propagandistické věci, nemuseli by sem tolik tu politiku a ideologii tahat. „Bad-ass-hurt-daughter“ je fakt nesnesitelná, nevděčná a ufňukaná. Samozřejmě je to taky lesbička. Proč tam nejsou taky víc gayové? To je diskriminace :D Celý díl zachraňují Amanadiel, ta jeho parťačka Harrisová a Daniel.

23.8.2023 | 0:05:36
Dominik.acham

Většina dílu se zabývá rasismem, který staví až do nesmyslné úrovně a tlačí ho strašně na sílu. V závěrečné pasáži se při zatčení málem postříleli policajti, protože černý policajt byl na straně černé oběti, která byla postřelená a schoulená ve strachu na zemi a beze zbrani, ale ostatní policisté ji chtěli zastřelit, protože je černá. To bylo úplně na hlavu. Zbytek dílu sledujeme protivnou Rory, která si před několika díly Lucifera našla, řekla mu, že je jeho dcera a že ji opustil. Lucifer ji to tedy chtěl vynahradit a proto kolem ní celý díl tančil jako osel a výsledek? Rory se to nelíbí, protože ji opustil a to ji vynahradit nemůže. Ale upřímně, co s tím má ten současný Lucifer asi tak dělat?

23.9.2021 | 17:12:55
Merisielu

Rozhodně zatím nejvíc cringy díl celýho seriálu (kam se hrabou experimentální pokusy z minulé série). Doufala jsem v poněkud důstojnější finální sérii. Rory jsem i přes její prvoplánovitou „edgy teen“ stupiditu (přehnanou do vedlejší galaxie) dlouho měla tendenci dát šanci, ale ne, je oficiálně nesnesitelná, a takový level bizarnosti je obávám se nevratný. „You weren't there.“ „You can't fix it, you weren't there.“ „Leave me alone“ „You don't know me.“ „You weren't there.“ „You can't fix it.“ „Leave me alone“ "But you weren't theeeeeeeeere… " xD

20.9.2021 | 12:43:09
Stardos

Tak tohle mělo do nějaké „propagandy“ daleko, ale jasně, jak se říká, potrefená husa se vždy ozve. Aneb proti černochům nic nemám, ale… :D

17.9.2021 | 18:45:04
Jonner

Celá šestá serie je duchu boje proti tzv. white supremacy, pro Ameriku teď evidentně žhavé téma, místy je to dost cringy, ale většinou mi to příjde decentně zpracovnáno a dobře zakomponováno do hlavní linky. Za mě fajn oddechovka seriál.

14.9.2021 | 12:40:57
Jiri007

Pro mě trochu slabší díl, musim řict že se mi zamlouvalo jak se Lucifer snažil Rory vynahradit ztraceny čas ikdyž nevi co ho potkalo že zmizel ale bylo dobry jak jezdila v tom jeho autě a jsem rad že nakonec našli nějakou společnou věc.

redaktor
14.9.2021 | 9:30:04
Milano33

Veľmi aktuálna epizóda, ktorá načrtla otázky rasizmu i nedôveru voči policajtom v Amerike. Nebudeme si nič nahovárať, keď poviem, že išlo o epizódu so silným politickým kontextom. Osobne si však myslím, že celé to bolo spracované veľmi solídne. Amenadielov entuziazmus sa krásne bije s výslednou krutou realitou a na konci dochádza k pozoruhodnému kontrastu i charakterovému prerodu. Medzičasom sa Lucifer snaží Rory vynahradiť všetken ten čas, kedy tu pre ňu nebol. Luci sa pokúša dostať do role otca, ale nejako mu to nejde a stále jestvuje určitá bariéra medzi nimi dvoma. Ich vzťah je zatiaľ veľmi krehký a vyžaduje viac než len čas, aby zahojil všetky rany. Obzvlášť, keď pomyslíme na to, že Lucifer si často zle interpretuje poskytnuté rady, takže chvíľku potrvá, než si k sebe nájdu cestu.

12.9.2021 | 22:02:31
RagnarokCzD

Propaganda sem, propaganda tam … vy lidi už ste stejně úchylný jako ti magoři v americe, jak se někde řekne „protože sem černej“ tak každej blbeček hned začne dávat 1/10 -_-

Za mě to bylo zpracovaný skvěle!

12.9.2021 | 14:38:19
Leaf

Propaganda minorit nabira grady. Proti teple Maze nic nemam. Když v Celestial karaoke tančili s kočárkem dva tatínci, rikala jsem si, to je doba. V tomhle dile tepla Rory, a ještě Black lives matter. No nedokoukala jsem. Proti nikomu nic nemam,ale ma to snad byt zabava a ne agitka.

12.9.2021 | 11:28:03
BuuxXxa

tesne pred touto castou som si hovoril, ako super, ze aspon jeden serial kde nenapchali vsetky tie woke sr*cky a tadaaaaa :/

11.9.2021 | 23:32:50
1

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama