Lucifer
93/100 - 350×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E07: My Best Friend

S06E07: My Best Friend

Eve s Maze se mají brát, ale v den jejich svatby se objeví Adam- ano, ten Adam- a doufá v usmíření. Ella pak přijde s děsivou zprávou.

cz sk
10.9.2021
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Ta Ella na konci, až mi i slzička ukápla :)

17.9.2021 | 21:58:50
RagnarokCzD

Jako špatný to nebylo … jen nechápu proč Eva musí nutně bejt absolutně boží a Adam totální vocas. :D

16.9.2021 | 21:32:02
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že se před svatbou něco stane ale nečekal jsem že Maze bude sabotovat svoji vlastni svatbu ještě že je Lucifer dal znovu dohromady ikdyž mě mrzi že na to doplatila Rory a jinak ta svatba byla fakt dobra a bylo nečekane jak se Ella opila a pak začala řikat pravdu a jsem zvědav jak to ted poberou ostatni že se bliži konec světa.

14.9.2021 | 10:36:49
Milano33

Skvelo emocionálne koncipovaná epizóda, ktorá rozcíti snáď každého dlhoročného fanúšika Lucifera. Maze si tesne pred svadbou poriadne zavarí, keďže miesto toho, aby vyjadrila svoje pocity a emócie, dotiahne na Zem Adama, ktorý celú situáciu okolo ich vzťahu ešte viacej skomplikuje. Vo výsledku to však vyzerá, že toto bol tým žiarivým a priebojným momentom, ktorý ich scelil už natoľko, že všetkým ďalším prekážkam v ich živote už nebudú čeliť nijak než spoločne. Svadba samotná bola veľmi radostnou a pohnutlivou udalosťou, ktorá mala i akýsi alegorický význam pre obe zúčastnené nastavujúce manželky. Medzitým sa Luciferovi nechtiac podarilo u Rory vzbudiť senzitívnu chvíľku, ale v tom negatívnom slova zmysle. A zase Ella po halucinogénnych víziách zo seba dostala ukrutne srdcervúci prejav.

13.9.2021 | 23:44:18
BuuxXxa

a woke sr*cky pokrtacuju :( , + 20% len za zaver

11.9.2021 | 23:34:10
captain

Adam je zpět, no tak to už je něco, a unese Lindu, protože je oddávající Maze a Evy, a jéje… Mezitím se Ella za Danova doprovodu rozmýšlí, jak sdělit ostatním důležitou a těžkou zprávu… Chloe a Amanadiel řeší ne zrovna běžné „policejní“ záležitosti. Ps. Mimo jiné si také dáme menší opáčko z biblických dějin stvoření, jasně, opakování je matka moudrosti.

11.9.2021 | 11:33:23

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama