Lucifer
93/100 - 350×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E09: Goodbye, Lucifer

S06E09: Goodbye, Lucifer

Poslední den na zemi je možná tady a Lucifer he zkusí prožít naplno. Danův vrah uteče z vězení a Chloe se vytasí s opravdovou bombou.

cz sk
10.9.2021
1 hodina 6 minut



Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Hodně jsem přemýšlel, jestli nejít ještě o hvězdu dolů..

21.12.2021 | 2:24:24
ivvika
14.9.2021 | 22:58:56
Milano33

Citové vydieranie, žmýkačka emócií tesne pred koncom seriálu. Skrátene povedané, jedná veľká rozlúčka s ľuďmi, ktorý nám za ten čas tak veľmi prerástli k srdcu. Táto epizóda bola naozaj môjmu srdcu blízka, keďže Lucifer počas nej prežíval neskutočne silné momenty s blízkymi a to jednoducho vie dojať. Najviac pohnutlivými scénami sa mne osobne zdali byť stretnutie Luciho s Maze a Elleou i chvíle s Rory, pri nich som mal až slzičky na kraji. Tiež sa mi velice páčil celkový filozofický podtón tejto epizódy, ktorý dával do protichodu slobodnú vôľu a osud. Pred Luciferom totižto stále náročná výzva, buď sa podriadi osudu alebo sa stane pánom svojho vlastného osudu a tým pádom uňho nakoniec predsalen zvíťazí slobodná vôľa. Témy osudovosti a predestinácie neboli u Lucifera doposiaľ silnejšie.

14.9.2021 | 22:57:52
Jiri007

Dobry díl, musim řict že to jak Lucifer chtěl stravit svuj posledni dnem na zemi s těmi co ma rad a to jeho loučeni s Maze bylo fakt dojemne a taky jak travil čas s Chloe a Rory a Dan byl taky dobry jak se loučil s Trixie a Amenadiel udělal dobre rozhodnuti že se chce stat bohem a jsem zvědav jak si ted Lucifer s Chloe poradi když jim Vincent unesl Rory.

14.9.2021 | 13:13:49
captain

WTF??? To mohli podat teda i jinak, že je to jakože neodvratné, než si hrát „na loučení“ a pak bum… Ps. Aspoň že Dany to zvládl, i když to taky bylo trochu přitažené za vlasy…

11.9.2021 | 14:13:50
Dragon94

Název epizody je velice příznačný. Jedna velká rozlučka za druhou. Akorát by to chtělo i nějaký děj.

11.9.2021 | 12:06:25

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama