Lucifer
93/100 - 360×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E10: Partners 'Til the End

S06E10: Partners 'Til the End

Lucifer s Chloe se zoufale snaží zachránit Rory, a tak nabijí ostrými a vletí na jejího únosce. Lucifer se konečně smíří se svým posláním.

cz sk
10.9.2021
54 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Události v první cca polovině měly být vyřešené už dávno, nemuseli to dávat do posledního dílu. Kdybych brala v potaz čistě zakončení, těch posledních několik minut, bylo to samozřejmě moc krásné a dojemné. Dan a Charlotte byli top <3 Luciferovo poslání jsem tušila již delší dobu, napadlo mě to poprvé již v nějaké druhé sérii, jsem ráda, že se tou cestou také vydal. Co ovšem nechápu, byl slib daný dceři – proč a co by měla chápat? Navíc kdyby její úděl ignorovali, vůbec nic by se nestalo – stačilo by jen bedlivě hlídat tu nenarozenou a všechno by bylo v pořádku (nechápu, jak mohla Ch.riskovat život, vždyť má jinou dceru doma a v sobě jednu). Takže trochu smotané a splácané, jen aby byla akce, navíc k sentimentu, ale což. Nějak to asi zakončit museli… 75 %

11.9.2023 | 15:04:31
olouch02

Musím říct že víc uzavřený a ukončený seriál jsem dlouho neviděla. Takže díky …:-)

31.7.2022 | 12:04:33
vlasacek007

No.. Asi bych si konec dokázal představit trochu jinak.. Hodně jinak.. O dost lépe.. Každopádně zajímavé to bylo, o tom žádná. Z konce nadšený nejsem, ale seriál celkově si u mě drží laťku velmi vysoko. A to hodně s přehledem. Bude mi chybět.

21.12.2021 | 3:19:18
*AmPw*

bolo mi cťou sledovať tento úžasný seriál <3 ďakujem Netflixu za záchranu a dôstojné ukončenie tohto príbehu.. bola to jízda a rozhodne mi bude seriál chýbať :)

5.10.2021 | 22:52:40
Nina317

Ako celkom dobre to ukončili, ale keď sa spätne pozriem na celú 6. sériu, tak je dosť slabá. Chýbala mi tam tá detektívna časť a niektoré dejové linky boli absolútne zbytočné, napríklad Amenadielová linka s tou policajtkou, Carol ako nový detektív a večne otravný Dan. Skôr sa mohli zamerať na Rory, tá mi tam prišla taká odbytá. Ale kľudne by som si vedela predstaviť aj taký spin-off buď Maze/Eve alebo čisto iba Rory. Poprípade všetky tri dokopy.

3.10.2021 | 10:49:19
Lucie.8

Konec byl přesně takový, jaký jsem čekala. Bohužel. Poslední řada už stejně nestála za moc, tak aspoň vím, jak to dopadlo.

webmaster
28.9.2021 | 17:22:46
Bruce.Kent

Slzička ukápla. Lucifer mi bude chybět.

25.9.2021 | 23:34:38
Leaf

Celá série povětšinou nuda. A to mám normálně ráda dojáky. Přišlo mi to uměle natahované, taky trochu levné a narychlo spíchnuté. Samý ateliér, málo akce, málo příběhu a už žádná detektivní linka. Kostrbatý konec. Alespoň vtipný závěr. Je to jediná série, kterou si nepustím podruhé. Zhruba od čtvrtého dílu jsem se dívala jen proto, abych zjistila, jak to dopadne. A to jsem ještě uvažovala, jestli si raději nepřečtu někde obsah. Nakonec jsem to dala cestou z práce v metru na mobilu a i to mě nudilo.

20.9.2021 | 9:30:01
targaryen

Skvělé zakončení.

20.9.2021 | 7:44:32
danz_w

Závěr ubrečené, nudné a nesmyslné šesté série, jejiž jediným cílem bylo uspokojit LGTV+ a BLM skupiny a ne fanoušky tohoto seriálu.

18.9.2021 | 16:17:15

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama