Lucifer Hudba ze sedmé a osmé epizody

Hudba ze sedmé a osmé epizody

Hudba ze sedmé a osmé epizody

V sedmé a osmé epizodě jsme mohli slyšet několik zajímavých písniček, které každému dílu dodávají na emocích a prohlubují zážitek z celého seriálu. Jaká písnička se vám v těchto dvou epizodách nejvíce líbila?

14 0
28.11.2016

The Veils – Low Lays the Devil

Hudební skupina z Londýna, která vyniká především díky svému stylu a alternativního žánru. Frontman Finn Andrews si skládá všechny texty sám a na pódiu se podle fanoušků chová jako posedlý blázen a každý živý koncert je ve znamení totálního chaosu. Ředitel nahrávacího studia Rough Trade Records o něm tvrdí, že je hodně mladý, ale zároveň skvělý umělec, který mu připadá jako spojení Nicka Cavea a Davida Bowieho. Tvorbu skupiny si můžete pustit na YouTube nebo na Spotify.

Thumbnail Play icon

Hot Bodies In Motion – Gout

Tato multižánrová kapela byla založena začátkem roku 2010 v temném sklepě v Seattlu. Do jejich žánrů patří soul, blues a old school R&B. Díky živým kytarovým rifům, rychlým rytmům a retro atmosféře na jejich koncertech, kluci dokonale vystihují název kapely, která by se do češtiny dala přeložit jako ‚Žhavá těla v pohybu‘. Hot Bodies In Motion se v Luciferovi neobjevují poprvé, ale písničku Old Habits jsme mohli slyšet již ve třetí epizodě této série. Jejich tvorbu najdete samozřejmě na Spotify.


Thumbnail Play icon

New Radicals – You Get What You Give

Méně známá americká rocková skupina, která existovala pouze tři roky (1997–1999), vydala v roce 1998 tento hit, jenž se stal známým po celém světě a dostal se na vrchol hned několika světových hitparád. Skupina se skládala pouze ze dvou členů a od jejich rozpadu o nich téměř nikdo neslyšel. Největšího úspěchu dosáhl až Danielle Brisebois, který v roce 2015 napsal sólovou písničku Lost Stars pro Adama Levinea, jenž je známý především díky své kapele Maroon 5 a působení jako porotce ve světoznámé show The Voice. Jejich tvorbu si můžete poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon


Tumbleweed Wanderers – Bad Blood

Kapela vznikla roku 2011 v San Franciscu a sází především na spojení soulu a rock'n'rollu, které v jejich případě funguje na jedničku. Za čtyři roky zatím stihli nahrát dvě řadové desky a několik singlů. Vše si můžete poslechnout zdarma na Spotify.

Thumbnail Play icon

Moon & Pollution – Darkroom Double

Nové pop-elektronické duo, které se vyžívá především v hudebních kontrastech, se skládá z Molly Dean a bubeníka Grahama O'Briena, jenž je zároveň producentem kapely. Mollyin osobitý jemný hlas občas přechází až do operních poloh a společně se zajímavou uklidňující produkcí O'Briena k sobě pasují podobně jako skupina Queen a Freddie Mercury. Relaxovat u jejich tvorby můžete díky hudební aplikaci Spotify, kde je samozřejmě najdete.

Thumbnail Play icon

Který song z těchto dvou epizod se vám nejvíce líbil?

Diskuze /4

Damon_CZ

To už se přestaly vydávat popisy epizod? :D Moc velkou důvěru to ve mně nevzbuzuje. :D

#2 Lucifrid
28.11.2016 | 22:35:21
Lucifrid

#1 Damon_CZ: Jestli myslíš popisy epizod v Epizodách, tak ty jen nestíhám. Samostatně jsem je nikdy nevydávala. Info dávám vždy k promo videu a popisům fotek. Popisy snad brzo dojedu.

#3 Damon_CZ
webmaster
28.11.2016 | 23:32:13
Damon_CZ

#2 Lucifrid: Jo, ty jsem myslel. :) Diky za info. :)

29.11.2016 | 8:04:11
Callysto

Low Lays the Devil jsem si musela stáhnout, je to hrozně chytlavé. Už pár dní to poslouchám několikrát denně.

29.11.2016 | 17:03:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás