Lucifer Hudební ďábelská jízda jedenáctou epizodou

Hudební ďábelská jízda jedenáctou epizodou

Hudební ďábelská jízda jedenáctou epizodou

Jak bývá v Luciferovi zvykem, každou jeho epizodu doprovází skvělé hudební kousky, které dokonale sedí ke každé situaci. Výjimkou zde není ani jedenáctá epizoda, ve které se také objevilo několik zajímavých skladeb. Připomenout si je můžete v našem článku.

18 0
21.2.2017

Mike Mago & Dragonette – Secret Stash

Skladbu Secret Stash přineslo spojení nizozemského DJe Mikea Mago a tříčlenné kanadské elektronické skupiny Dragonette. Mike Mago (pravým jménem Michiel Thomassen) se věnuje hudbě od roku 2009 a od roku 2014 je pod záštitou hudební vydavatelské společnosti Spinnin' Records, která je známá především díky produkci moderní elektronické hudby. Jeho tvorbu si můžete poslechnout na Spotify.

Skupina Dragonette vznikla v Torontu roku 2005 a stihla vydat již čtyři řadové desky. Po jejich prvním albu Galore se v roce 2007 přesunuli do Londýna a za dva roky poté vydali desku s názvem Fixin to Thrill. Třetí album neslo jméno Bodyparts a bylo uvedeno zdarma ke stažení na hudebním portálu SoundCloud. Všechny alba i jednotlivé singly si můžete pustit zdarma na Spotify.


Thumbnail Play icon

James Brown – Hot Pants

Americký zpěvák, textař, tanečník a hudební producent James Joseph Brown Junior se stal světovou legendou soulové hudební scény, čímž měl velký vliv na vznik pozdějšího hip hopu. V branži měl několik přezdívek, patřily mezi ně například Mr. Please Please Please, Mr. Dynamite a nejčastěji používaná The Godfather of Soul neboli Kmotr soulu. Narodil se 3. května 1933 v Barnwellu v Jižní Karolíně a zemřel ve svých 73 letech v roce 2006 v Atlantě. Na počátku své kariéry vystřídal několik kapel, proslavil se ale až s kapelou The Famous Flames, se kterou vydal singl Please, Please, Please, kterého se i přes nepříznivé kritiky prodalo přes milion kusů. Na vrcholy hitparád se dostal v roce 1958 s hitem Try Me. Téměř každý zná určitě jeho největší hit I Got You (I Feel Good), který složil již v roce 1964. V České republice vystoupil naposledy dva roky před svou smrtí. Objevil se také v několika filmových snímcích, například ve filmu Rocky IV, seriálu Miami Vice a jako postava se objevil i v animovaném seriálu The Simpsons. Opačnou stranu úspěšného umělce tvořila řada obvinění z týrání žen, údajně mlátil každou ze svých čtyř žen; několikrát byl odsouzen za drogy a párkrát dokonce skončil ve vězení. Za svou kariéru vydal celkem 63 studiových alb a 144 singlů. Všechny si můžete poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon

Erin McCarley – GOOD

V texaském městě Garland se 8. ledna roku 1979 narodila dívka, která dostala jméno Erin Elizabeth McCarley. Ta odešla studovat na univerzitu do Nashvillu v Tennessee, který později začala nazývat svým domovem. Svojí hudební kariéru odstartovala v San Diegu, kde se setkala s producentem Jamie Kenneyem a společně v roce 2008 vydali singl Love, Save The Empty, se kterým se velice dobře umístila především v hitparádách iTunes. Zatím má na svém kontě pouze dvě studiové desky, které si můžete poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon

Wolfmother – The Love That You Give

Tato australská hard rocková kapela vznikla v roce 2000 v Sydney a bývá svým stylem připodobňována k legendárním rockovým kapelám jako Black Sabbath či Led Zeppelin. Za 17 let své existence spolupracovali například na hudbě k filmům Spiderman 3, Hangover a k jedné z nejznámějších automobilových videoher na světě, hře FlatOut 2 (skladby Pyramid a Dimension poznají zajisté velmi dobře všichni fanoušci této hry). Kapela se může také pyšnit cenou Grammy z roku 2007 za skladbu Women. Veškerou tvorbu této rockové bandy si můžete samozřejmě pustit na Spotify.

Thumbnail Play icon

Která píseň z jedenácté epizody se vám líbila nejvíc?

Diskuze /1

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás